Poprzedni artykuł: Czy TE włosy udało się uratować? Po metamorfozie ta kobieta jest nie d... Następny artykuł: Nie wkładasz czepka na basenie? Uważaj - TO może się przydarzyć twoim...

Poznaj wyniki testu suchych szamponów got2b Fresh it up!

Poprosiliśmy nasze użytkowniczki o wypróbowanie suchych szamponów Fresh it up! marki got2b. Jesteś ciekawa, jak wypadł test? Poznaj opinię Wizażanek!

Suche szampony got2b Fresh it up! natychmiastowo oczyszczają i odświeżają włosy bez konieczności mycia oraz nadają im fantastyczny, długotrwały zapach.

W linii Fresh it up! znaleźć można cztery rodzaje szamponów. Brown to propozycja dla brunetek, które mogą być pewne, że po wyczesaniu szamponu na ich włosach nie pozostaną białe ślady. Volume zwiększa objętość włosów, Texture nadaje im wyjątkową teksturę, a Extra Fresh – błyskawiczną świeżość. 

Jak suche szampony got2b Fresh it up! oceniły Wizażanki?

Testowane produkty spełniły oczekiwania 9 na 10 dziewczyn!

Aż 95% testerek zgadza się z zapewnieniami producenta, że suche szampony błyskawicznie odświeżają włosy bez konieczności ich mycia.

Niemal tyle samo Wizażanek (92%) zauważyło, że produkty got2b Fresh it up! nie pozostawiają śladu po wyczesaniu - nawet na ciemnych włosach.

Nasze użytkowniczki są zachwycone zapachem suchych szamponów, który zdaniem 88% z nich utrzymuje się na włosach przez cały dzień.

Ponad 80% dziewczyn uznało także, że testowane produkty nadają włosom idealną teksturę i znacznie zwiększają ich objętość.

Nasze użytkowniczki pokochały nowość od got2b!

Aż 9 na 10 Wizażanek poleci testowane produkty swoim najbliższym. Dziewczyny (88%) deklarują ponadto, że po zakończeniu testu ponownie sięgną po suche szampony got2b Fresh it up!.

Szampon spełnił moje oczekiwania w 100%! Odświeża natychmiast włosy i nadaje im extra objętość! - hauki

Szampon świetnie odświeża włosy, pozostawia je świeże i pachnące. Nie pozostawia białych śladów, jest wygodny i praktyczny w użyciu. Uratował mnie w niejednej awaryjnej sytuacji. Polecam. - Cosmo

Najlepszy suchy szampon, jaki miałam okazję do tej pory stosować. Błyskawicznie odświeża włosy, dodając im objętości. Dodatkowy plus za przyjemny zapach i za to, że nie pozostawia na włosach śladu. - eva30

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje