Poprzedni artykuł: Emma Stone zrobiła sobie "nowoczesną" trwałą. Ale efekt końcowy rozcza... Następny artykuł: Ta lokówka robi perfekcyjne beach waves i nie powoduje puszenia. W dod...

'Zaplatacz' - gadżet, który wyczaruje fryzurę marzeń z lat 90. Kupisz go w Lidlu

Dzięki temu urządzeniu z dyskontu zrobisz szałową fryzurę nawet wtedy, gdy masz mało czasu. Jego cena pozytywnie zaskakuje.

Lidl ponownie zaskakuje szeroką gamą gadżetów technologicznych. W nowej ofercie oprócz szczoteczki sonicznej, zestawu do polerowania zębów i mini prostownicy znalazł się również zaplatacz do włosów marki Silver Crest.

Zobacz także:Ten olejek nie tylko nawilża suche końcówki, ale także przyspiesza porost włosów

Dzięki niemu stworzysz fryzurę, która w latach 90. była hitem nie tylko wśród nastolatek, ale również gwiazd Hollywood. A jak wiemy, moda tamtej dekady wraca do nas obecnie jak bumerang.

Zaplatacz do włosów Silver Crest

Zdjęcie: Screen z gazetki Lidl

Co to jest w ogóle zaplatacz do włosów? To urządzenie pozwala stworzyć imitację warkoczyków, której zapalatanie nie wymaga poświęcenia aż tak wiele czasu. W ramach urozmaicenia splotu, można wykorzystać również kolorowe wstążki. Ale takie rozwiązanie polecamy zostawić na wakacje oraz festiwale muzyczne

Zobacz także: Z tego triku na piękną skórę korzysta sama Madonna - wcale nie chodzi o kosmetyk ani picie wody

Instrukcja obsługi jest wbrew pozorom bardzo prosta. Pasma nie plączą się, a bardzo łatwo i szybko skręcają. Należy jednak pamiętać o tym, że zaplatacz należy trzymać w linii prostej, a nie pod kątem. Na urządzeniu mamy dwa przyciski, które zrobią za nas wszystko.

Pierwszy z nich odpowiada za obracanie dwóch pojedynczych kosmyków, a drugi za ich skręcanie. W trzech krokach możemy stworzyć fryzurę na co dzień, wieczór czy nawet wesele (sezon zbliża się wielkimi krokami!).

  1. Włóż w klamry dwa kosmyki włosów o tej samej grubości oraz długości.
  2. Napnij je i naciśnij pierwszy przycisk, aby je nawinąć.
  3. Nawinięte kosmyki skręć za pomocą drugiego przycisku.

W zestawie z zaplataczem Silver Crest znajduje się oczywiście instrukcja obsługi, ale także książeczka. Można z niej czerpać inspiracje włosowe na fryzury, które można stworzyć przy użyciu tego gadżetu.

Zobacz także: Te koloryzację zrobisz bez wizyty u fryzjera i niszczenia włosów

Jeżeli chciałybyście przetestować to urządzenie, będzie można je kupić w Lidlu od 5 lutego do 11 lutego. Kosztuje zaledwie 49,99 zł. Ceny innych urządzeń tego typu sięgają nawet 100 zł, a zatem jest to doskonała okazja do sprawdzenia możliwości nietypowego gadżetu.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2018, 07:33

Zobacz także

Nasze propozycje