Poprzedni artykuł: Suche szampony mają teraz konkurencję? Nadchodzi... sucha pianka! Następny artykuł: Pamiętacie szał na siwe włosy? Ten trend pokochają fanki Krainy Lodu:)

Koniec z sztywnymi upięciami! Zobacz fryzury ze Złotych Globów 2017

Fryzury,
,
, tagi: złote globy 2017
Najpiękniejszą suknię może zniszczyć kiepska... fryzura. Gwiazdy na Złotych Globach postawiły więc na naturalność. I słusznie!

Styliści fryzur, którzy opiekują się gwiazdami Hollywood, powoli odchodzą od ciężkich, natapirowanych i przesadzonych fryzur. Na glowie ma być lekko i dziewczęco. A to w przypadku wielu gwiazd stanowi główny element całej stylizacji. Tego typu upięcie wygląda „świeżo” i odejmuje lat.

Zobacz także:Najpiękniejsze kreacje na Złotych Globach! Ale nie obyło się bez wpadek...

Największą metamorfozę przeszła według nas Emily Ratajkowski. Ścięla długie włosy i zaprezentowała modnego boba. Takiej zmiany chyba nikt się nie podziewał, ale musimy przyznać, że to naprawdę pozytywna metamorfoza. Ale nie tylko modelka postanowiła zmienić fryzurę na galę Złotych Globów.

Kerry Washington zdecydowała się na dość odważny krok. Mimo że jej kreacja nie przypadła nam do gustu, fryzura nas przekonała i jesteśmy w stanie wybaczyć aktorce modową wpadkę. A w naszej galerii możecie zobaczyć pozostałe upięcia, które szczególnie przypadły nam do gustu.

Zdjęcia: East News

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 05:26

Nasze propozycje