Poprzedni artykuł: Inny kolor włosów w 5 sekund? Wypróbuj ukryte farbowanie! Następny artykuł: Znacie smoky eye, a co powiecie na... smoky hair? Idealne dla brunetek...

Te fyzury naprawdę postarzają! Zobaczcie te zdjęcia ku przestrodze...

Fryzury,
,
, tagi: metamorfozy fryzur
Za ciemny lub za jasny kolor włosów i niemodne pasemka to wcale nie największy problem. Dużo bardziej postarza nas… nieodpowiednie cięcie.

Te fryzury postarzają! Bo przecież źle obcięte włosy skutecznie potrafią dodać nam lat i sprawić, że na długi czas odechce nam się kolejnej wizyty u fryzjera. Zawsze powtarzamy, że warto czasami wydać nieco więcej pieniędzy, aby mieć pewność, że naszymi włosami zajmuje się profesjonalista. Nierzadko dzięki kilku ruchom nożyczek, stylista potrafi zmienić sposób, w jaki się czujemy i w jaki siebie postrzegamy

Krótka fryzura wygląda bardziej zadziornie i w większości przypadków naprawdę odejmuje lat. Jeżeli dodamy do tego jeszcze rozświetlające pasma baby lights albo postawimy na nowoczesny balayage. Wystarczy tylko spojrzeć na to, co hiszpański stylista Rodrigo Araújo, potrafi wyczarować z kobiecymi włosami.

Wiemy, że nie każda kobieta jest na tyle odważna, aby pozwolić fryzjerowi na całkowitą zmianę na swojej głowie. Często jednak okazuje się, że warto podjąć ryzyko. Dlatego zapraszamy do naszej galerii, gdzie zebrałyśmy kilka metamorfoz. Na ich przykładzie nietrudno zauważyć, że długie włosy nie zawsze pasują do naszej urody.

My już mamy umówioną wizytę u fryzjera, a ty? :)

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 maja 2018, 12:33

Nasze propozycje