Poprzedni artykuł: Jak wyglądają włosy w kolorze grzańca? Ta koloryzacja podbija Instagra... Następny artykuł: Ten babciny sposób za grosze sprawi, że włosy zaczną rosnąć, jak szalo...

Ten przedziałek był hitem lat 90. i wraca! Ale nie wszyscy są z tego zadowoleni

Fryzury,
,
, tagi: czesanie włosów, układanie grzywki
Ten charakterystyczny przedziałek uwielbiały największe gwiazdy Hollywood. Czy moda lat 90. znowu zawładnie ich sercem? :)

W latach 90. zachwycano się trendami, którym w obecnych czasach trudno byłoby się odnaleźć. I o ile rozumiemy powrót trwałej ondulacji oraz karbowanych włosów (ale w nowoczesnym wydaniu), o tyle zygzakowate przedziałki odrobinę nas przerażają...

Zygzakowaty przedziałek znowu będzie modny?

Każda dekada ubiegłego wieku charakteryzowała się czymś, co przez wiele lat nie wychodziło z mody. Chyba wszystkie zgodzimy się z tym, że przywrócenie trendu do życia wcale nie należy do najtrudniejszych zadań. Pamiętamy, jak w wakacje Kendall Jenner związała kucyka frotką. Od tamtej pory nawet sieciówki powróciły do sprzedawania tego typu akcesoriów.

Inaczej jest z tym zygzakowatym przedziałkiem. Był czymś, co uwielbiały nie tylko nastolatki, ale również gwiazdy. Wśród tych najbardziej znanych były między innymi Christina Aguilera, Courtney Cox czy Jennifer Aniston. Niedawno na Twitterze aktorki Camili Mendes, odtwóczyni roli Veronici Lodge w serialu "Riverdale" pojawił się kolaż zdjęć, na których przedstawiła jej ukochany trend z dawnych lat.

A jest nim oczywiście zygzakowaty przedziałek. W opisie zapytała błagalnie, "czy możemy sprawić, aby zygzakowaty przedziałek wreszcie wrócił".

Taki sposób czesania włosów był bardzo popularny w latach 90. ubiegłego wieku. Ale z początkiem lat milenijnych ten trend umarł śmiercią naturalną. Wyparły go odznaczające się balayage, różnego rodzaju grzywki - również te w stylu emo. Poza tym osiągnięcie perfekcyjnego kształtu zwielokrotnionej litery "Z", było wręcz niemożliwe i bardzo bolało...

Nam do tej pory kojarzy się z ciągnięciem za włosy i zniszczeniem żmudnej pracy po zaledwie godzinie. Wydaje nam się jednak, że Mendes jest jedyną entuzjastką powrotu tego trendu. W komentarzach pojawiło się sporo słów dezaprobaty. Fani aktorki z pewnością nie są zachwyceni jej pomysłem. A wy? :)

Zdjęcie główne: Pinterest; Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 października 2018, 05:16

Nasze propozycje