Poprzedni artykuł: Działają lepiej niż afrodyzjaki. Twój facet je pokocha! Następny artykuł: Małgorzata Kożuchowska zaszalała z fryzurą! Jest wręcz nie do poznania...

Octopus bun - ten trend we fryzurach pokochają wszystkie leniwe dziewczyny

Fryzury,
,
, tagi: koczek na lato, fryzura dla długich włosów, upięcia włosów
Nie mamy wątpliwości - octopus bun, czyli koczek ośmiornicy to fryzura, którą latem pokochacie. A w szczególności te z was, które nie lubią spędzać na układaniu włosów zbyt dużo czasu... ;)

Najmodniejsza (i najwygodniejsza!) fryzura na lato 2017? Tymi przymiotnikami możemy bez momentu zawahania ogłosić "octopus bun", czyli koczek ośmiornicy. Ten typ upięcia włosów z zamierzenia ma wyglądać na niedbały i niedopracowany, bo we fryzurze chodzi właśnie o efekt bezładu. Koczek ośmiornicy to w wielkim skrócie upięcie, z którego wystają pojedyncze, nieregularne kosmyki włosów. 

Jak zrobić koczek ośmiornicy?

Octopus bun to jedna z najprostszych do wykonania fryzur na co dzień. Wystarczy, że zwiążemy włosy gumką w niedbały koczek, a potem wyciągniemy z niego kilka cienkich pasm włosów. Pojedyncze kosmyki powinny subtelnie i frywolnie odstawać od koczka. Koczek ośmiornicy najlepiej wygląda na włosach kręconych lub falowanych, bo to właśnie kosmyki posiadające skręt prezentują się najefektowniej i nie wymagają specjalnego układania. 

Koczek ośmiornicy możemy zawiązać na czubku głowy, bądź zaraz nad karkiem i w każdej wersji będzie wyglądał interesująco. Fryzura wygląda najlepiej jeśli wypuścimy kilka kosmyków nie tylko z koczka, ale także z przodu twarzy. Wykonanie fryzury zajmuje dosłownie minutę, więc powinny pokochać ją wszystkie leniwe dziewczyny. Wypróbujecie ją na sobie? ;) 

Zobacz także: Jak zrobić plecione fryzury? Mamy instruktaż!

Wypróbuj kosmetyki podkreślające skręt włosów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 08:00

Nasze propozycje