Poprzedni artykuł: Masz cienkie i rzadkie włosy? Te fryzury nadadzą im optycznie objętośc... Następny artykuł: Nie nosisz czapki, bo niszczy fryzurę? Mamy na to prosty sposób...

Konkurs: wygraj 1 z 50 szczotek Michel Mercier!

Fryzury, , tagi: szczotka do włosów, konkurs, Michel Mercier
Uwielbiasz dbać o swoje włosy? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 50 szczotek Michel Mercier!

Marka Michel Mercier bazując na wieloletnim doświadczeniu stylisty fryzur i zaawansowanych badaniach technologicznych opatentowała innowacyjną szczotkę dopasowaną do różnego rodzaju włosów  (cienkich, normalnych,  grubych), która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów na całym świecie.

Dobrze dopasowana szczotka do włosów sprawia, że w łatwy i bezbolesny sposób, bez wyrywania i ciągnięcia rozczesujesz swoje włosy. Michel Mercier - znanej sławy stylista fryzur projektując szczotki zadbał nie tylko o nasze włosy, ale też o wygodę i oczekiwania klientek, dzięki czemu powstały różne wersje do wyboru – Classic, Travel, Natural Wood, Anti-Slip, Kids, które możesz znaleźć również w Perfumeriach Douglas. 

Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedną z nich!

KONKURS

Wygraj 1 z 50 szczotek do włosów Michel Mercier!

1. Wykonaj zadanie konkursowe:

Jak wyobrażasz sobie idealną szczotkę do włosów?

 Inspiracji możesz poszukać tutaj i tutaj

2. Wskaż, do jakiego typu włosów (cienkie, normalne, grube) chciałabyś wygrać szczotkę.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

Co wyróżnia innowacyjne szczotki Michel Mercier?

Po pierwsze:

To innowacyjne profesjonalne szczotki - jedyne na świecie dopasowane do trzech rodzajów włosów: cienkich, normalnych, grubych. Dzięki czemu idealnie rozczesują, masują skórę głowy, redukują wypadanie i łamanie się włosów. Delikatnie rozczesują nawet najbardziej poplątane włosy.

 

Po drugie:

Po trzecie:

W ofercie marki jest 5 wariantów szczotek, dopasowanych do różnych potrzeb:

Po czwarte:

Zobacz film, który pokazuje rozczesywanie włosów tradycyjną szczotką i szczotką Michel Mercier. Będziesz zaskoczony! My byliśmy.

Po piąte:

Zachwycamy się jakością, efektem i ceną szczotek Michel Mercier. Zobacz nasz test szczotek!

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje