Poprzedni artykuł: Oczyszcza, wzmacnia i nadaje blasku - zamiast szamponu sięgnij po... ż... Następny artykuł: Natasza Urbańska jest nie do poznania - zobaczcie zaskakującą metamorf...

Jak wygląda 100 warstw lakieru do włosów? Efekt końcowy przeraża!

Fryzury, , tagi: lakier do włosów
Było już sto warstw lakieru do paznokci, podkładu czy sztucznych rzęs. Popularne wyzwanie w internecie znowu powraca. Tym razem mowa o... lakierze do włosów!

100 warstw lakieru do włosów? To wcale nie żart. Na pewno doskonale kojarzycie popularne jakiś czas temu wyzwania "100 warstw kosmetyków". Zaczęło się od filmu vloggerki Simply Nailogical, która na swoim kanale opublikowała film, na którym nakłada na paznokcie sto warstw lakieru. Jej film rozpętał prawdziwy boom i w następstwie mogliśmy oglądać sto warstw podkładu, tuszu do rzęs czy pomadki. Wszystkie tak samo nielogiczne i wszystkie równie dziwaczne. Kiedy wydawało się już, że trend właściwie wymarł, okazało się, że można nałożyć także... sto warstw lakieru do włosów.

Sto warstw lakieru do włosów

Co ciekawe, na pomysł nałożenia stu warstw lakieru do włosów wcale nie wpadła dziewczyna, a chłopak, który i tak zamierzał ściąć swoje długie włosy. Przed wizytą u fryzjera z pomocą znajomych spryskał włosy setką warstw lakieru do włosów. Pod koniec eksperymentu jego włosy nie chciały się odkleić od ręcznika i były nieprawdopodobnie sztywne. Efekt? Prawdziwie komiczny. Zobaczcie ;) 

Odważyłybyście się na podobny krok? Ostrzegamy - włosy po takim eksperymencie mogą nadawać się jedynie do obcięcia. ;)

Zobacz także: Żegnamy fale! Powraca wielki trend fryzurowy z lat 60-tych!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia: Pinterest

Najlepsze lakiery do włosów z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 02:58

Zobacz także

Nasze propozycje