Poprzedni artykuł: Twoje włosy szybko się przetłuszczają latem? Spróbuj... glinki Następny artykuł: Włosy w kolorze lodów waniliowych? To nasz wybór numer jeden na lato

Test redakcji: prostownica Air Plates od Remington - prostowanie włosów nigdy nie było tak szybkie!

Prostowanie włosów do tej pory nie było moim ulubionym zajęciem, ale nowa prostownica Remington sprawiała, że mam ochotę nosić proste włosy coraz częściej. To urządzenie, którego zalety można by wymieniać bez końca!

Chyba każda dziewczyna posiadająca mocno kręcone włosy na prostownicę spogląda z pewną nieufnością, a przede wszystkim z niechęcią. Zazwyczaj prostowanie kręconych pasm przeciąga się w nieskończoność, a w rezultacie włosy i tak nie są idealnie proste. Ja jednak znalazłam urządzenie, dzięki któremu prostowanie włosów kojarzy mi się już tylko z przyjemnością. Poznajcie rewelacyjną nowość marki Remington - Air Plates S7412. 

Test prostownicy Air Plates S7412

Główne wymaganie, które stawiam każdej prostownicy to szybkość i wysoka skuteczność prostowania włosów. Konieczność przeciągania prostownicą każdego pasma włosów po kilkanaście razy zawsze mnie zniechęca, a poza tym bardzo niszczy włosy. W przypadku nowej prostownicy Reminton ten problem właściwie nie istnieje. Prostownica Remington Air Plates S7412 posiada unikalne, nowatorskie rozwiązanie podwieszanych płytek. Co to daje w praktyce? Płytki maksymalnie przylegają do włosa, dzięki czemu z łatwością je prostują już za jednym pociągnięciem. W moim przypadku wystarczyło każde pasmo przeciągnąć urządzeniem raz do maksymalnie trzech razy, a pasmo było już idealnie proste. Byłam zaskoczona, że wyprostowanie moich długich, grubych i kręconych włosów zajęło tylko 35 minut. Do tej pory nie byłam w stanie zrobić tego w czasie krótszym niż godzina. Warto zaznaczyć, że czas oszczędzamy także podczas nagrzewania prostownicy - płytki są gotowe do użycia już po zaledwie 15 sekundach (!). 

Rozwiązanie, które w znaczy sposób poprawia komfort prostowania włosów to Technologia Cool Touch. Dzięki niej zewnętrzna obudowa prostownicy nie nagrzewa się, przez co możemy trzymać urządzenie w dowolnym miejscu. 

Prostownica Air Plates 

Zalety prostownicy Remington Air Plates

Oprócz imponującej szybkości prostowania włosów, nowa prostownica Remington ma wiele innych zalet. Po jej użyciu włosy są wyjątkowo gładkie lśniące i przede wszystkim - trwale wyprostowane. Na drugi dzień po wyprostowaniu włosów wykonanie poprawek nie było konieczne. Warto ponadto zaznaczyć, że prostownica jest naprawdę lekka, dzięki czemu samo prostowanie włosów jest dużo wygodniejsze. Dodatkowo obracany kabel umożliwia manewrowanie urządzeniem w dowolny sposób. Dużą zaletą urządzenia jest także dołączona do niego nakładka, dzięki której prostownicę możemy bez obaw zabrać w podróż. 

Dotąd nie byłam fanką prostowania włosów, ale odkąd znalazłam prostownicę idealną wiem, że na proste włosy będę się decydować coraz częściej! Więcej opinii na temat prostownicy Remington znajdziecie w naszym KWC

Zobacz także: 5 błędów, które prawdopodobnie popełniasz podczas prostowania włosów 

IMG_0336.JPG (1,7 MB)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 23:02

Nasze propozycje