Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska w białym kostiumiku na konferencji Olimpiad Specjalny... Następny artykuł: Zostań Recenzentką Września! Rusza ranking najaktywniejszych recenzent...

10 najpiękniejszych zdjęć Lady Di na 19. rocznicę tragicznej śmierci Księżnej

Królowa Ludzkich Serc zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu 31 sierpnia 1997 roku. 19 lat po jej śmierci wciąż pozostaje w naszej pamięci jako kochająca matka, kobieta, która zawsze pomagała słabszym oraz nieśmiertelna ikona stylu. Zobacz 10 najlepszych zdjęć Lady Di.

Księżna Diana, która zginęła w wypadku samochodowym dokładnie 19 lat temu, do dzisiaj pozostaje Królową Ludzkich Serc. Była dziewczęca i kobieca jednocześnie, krucha i silna, szczera i skromna. Pełna przeciwności kobieta, która kochała za mocno, chciała pomóc wszystkim ludziom na świecie, ale nie mogła odnaleźć się w chłodnej atmosferze na brytyjskim dworze.

Diana Spencer urodziła się w Norfolk w 1963 roku w hrabiowskiej rodzinie. Księcia Karola poznała jako nastolatka, w 1977 roku na przyjęciu. Przedstawiła ich Sarah, siostra Diany. Pod koniec lat 70. Diana pracowała jako przedszkolanka w Londynie. Z pracy zrezygnowała, gdy weszła do rodziny królewskiej.

29 lipca 1981 roku 750 milionów widzów oglądało w telewizji relację z baśniowego ślubu, podczas którego młodziutka Lady Di powiedziała „tak” starszemu o 15 lat następcy brytyjskiego tronu.

Niecały rok później przyszedł na świat pierworodny syn pary, William, a w 1984 roku do rodziny dołączył Harry.

Problemy w małżeństwie Diany zaczęły się niedługo po ślubie, a para ostatecznie rozstała się w 1992 roku, a rozwiodła rok przed śmiercią Księżnej. Karol całe życie Camillę Parker-Bowles, która została jego drugą żoną, a Diana długo szukała miłości. Spokój odnalazła u boku swojego ostatniego mężczyzny, Dodiego Al-Fayeda, u którego boku zginęła.

Dziś pamięta się ją nie tylko jako jedną z najbardziej oryginalnych arystokratek świata, ale także ikonę stylu, działaczkę organizacji charytatywnych i pełną życia kobietę, która mimo przeciwności walczyła o swoje szczęście. Do ostatniego dnia.

zdjęcia: ONS

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2017, 22:43

Nasze propozycje