Poprzedni artykuł: Deser zamiast śniadania? Zobaczcie, dlaczego warto spróbować tej sztuc... Następny artykuł: Idealna stylizacja? Wiemy, jak pomóc mężczyźnie w pokazaniu jego prawd...

20. urodziny magazynu VIVA! Zobaczcie polskie gwiazdy na dwóch wyjątkowych okładkach!

Kobieta, , tagi: magazyn viva
Jubileuszowe wydanie VIVY! jest w dwóch wersjach okładkowych! Znalazły się na nich osobowości znane z teatrów, filmów i seriali. Jak prezentują się gwiazdy uwielbiane przez miliony Polaków w obiektywie Roberta Wolańskiego?

Niezwykłe zdjęcia podkreślają stylizacje przygotowane przez redaktor kreatywną Jolę Czaję we współpracy z polskimi projektantami.

Na pierwszej okładce pozują aktorki w czerwonych kreacjach nawiązujących do logo VIVY!: Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamilla Baar, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Edyta Olszówka, Magdalena Boczarska, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Agnieszka Więdłocha i Aleksandra Popławska.

Na drugiej pojawiają się aktorzy w eleganckich smokingach: Filip Bobek, Antoni Pawlicki, Maciej Stuhr, Piotr Stramowski, Bartek Kasprzykowski, Antoni Królikowski, Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski, Patryk Pniewski, Janusz Głowacki oraz Józef Pawłowski. 

Dzięki zaprezentowanym archiwalnym zdjęciom z sesji redakcja podsumowuje 20 lat istnienia magazynu VIVA!

W numerze: bohaterowie VIVY! 20 lat później, Karolina Wajda w pierwszej rozmowie po śmierci Ojca, niezwykłe życie fotografa Marcina Tyszki, historia VIVY! według ikon polskiego dziennikarstwa – Krystyny Pytlakowskiej i Piotra Najsztuba oraz Marcin Kydryński 20 lat w podróży, przez 20 lat na naszych łamach moda, a w niej Baczyńska, Jemioł, Minge, Paprocki & Brzozowski i inni.

Jubileuszowy numer magazynu trafił do kiosków w wersji podstawowej w cenie 3,69 zł oraz z książką Remigiusza Mroza „Kasacja”, tom 1., w cenie 8,99 zł.

Zobaczcie backstage z jubileuszowej sesji na www.viva.pl.


Zobacz także

Nasze propozycje