Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Kolejne bardzo szczere wyznanie Agnieszki Chylińskiej! "Nie złożyłam w... Następny artykuł: Cara Delevingne ma nowy tatuaż! Zobaczcie, jaki jest... duży

7 dowodów na to, że 30-stka jest lepsza... niż 20-stka!

Kobieta,
,
, tagi: psychologia
Po 30 urodzinach z zagubionej dziewczyny przeobrażasz się w świadomą siebie kobietę, znajomych z Facebooka zamieniasz na wiernych przyjaciół, a podrywaczy z Tindera na tego jedynego. Sprawdź, dlaczego z wiekiem jesteśmy szczęśliwsze.

Większość z nas 20. urodziny świętuje po I roku studiów, gdy wydaje nam się, że od matury minęły lata świetlne, więc pozjadałyśmy już wszystkie rozumy. Kryzys przychodzi niedługo później, gdy okazuje się, że brakuje nam pieniędzy, perspektyw i pomysłów. Dopiero w okolicach 30-stki potrafimy z dystansem spojrzeć na swoje dotychczasowe życie, a tylko ciepła ironia gwarantuje samoakceptację, a jednocześnie zapobiega wchodzeniu dwa razy do tej samej rzeki.

Zobacz, jaką przewagę mają trzydziestolatki nad młodszymi wersjami samych siebie.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2017, 08:03

Nasze propozycje