Poprzedni artykuł: Amerykańskie media: Angelina Jolie waży tylko 35 kilo! Na dowód pokaz... Następny artykuł: Pokazała swój brzuch 11 dni po porodzie. Nie wszystkim się to spodobał...

Tinder stworzył aplikację randkową dla... 37 orientacji seksualnych. Zobaczcie film

Kobieta,
,
, tagi: randka, aplikacja mobilna, tinder
Korzystacie z aplikacji randkowych? Jedna z najpopularniejszych właśnie rozpoczęła małą rewolucję obyczajową - zobaczcie o co chodzi!

Znana aplikacja randkowa Tinder zaskoczyła swoich użytkowników zmianami, wprowadzając nowe, dodatkowe opcje. Nie byłoby w tym nic dziwnego (w końcu aplikacje regularnie podlegają aktualizacjom), gdyby nie fakt, że od teraz osoby korzystające z Tindera mogą wybierać spośród... 37 orientacji seksualnych. Tak, dobrze czytacie: 37.

Wiemy, co teraz sobie myślicie - nas też zaskoczyła ta liczba, jednak twórcy aplikacji najwyraźniej postanowili uwzględnić wszelkie znane (i nieznane) warianty. Wśród nich znajdziemy m.in. panseksualizm, transgenderyzm czy tożsamość androgyniczną. Skąd taki krok? Domyślamy się, że Tinder stawia na otwartość, chcąc przyciągnąć nowych użytkowników - z okazji zmian powstał nawet filmik promocyjny.

Chociaż przyznajemy, że zaciekawiła nas tak duża ilość orientacji seksualnych uwzględnionych przez Tindera, samo poszerzenie wyboru o inne opcje niż "mężczyzna" i "kobieta" wydaje się zrozumiałe, zwłaszcza w dobie internetowych "coming outów" i wiekszej tolerancji dla osób o różnych preferencjach seksualnych. Nie wątpimy, że "nowe oblicze" Tindera spodoba się wielu osobom - ciekawe, czy deklarująca swego czasu panseksualizm piosenkarka Miley Cyrus już z niego korzysta? :)

Co sądzicie o nowych opcjach Tindera? Korzystacie z tej aplikacji?

Zobacz też:

zdjęcia: iStock

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 20:20

Nasze propozycje