Poprzedni artykuł: Rusza wielka wyprzedaż na AliExpress! Wszyscy polują na TE 6 hitów uro... Następny artykuł: Teraz to jeden z najprzystojniejszych piłkarzy w Polsce. Ale kiedyś wy...

Tak będzie wyglądać dziecko Christiana i Anastasii? Jest przeurocze :)

Kobieta, , tagi: Nowe oblicze Greya
Emocje przed premierą "Nowego oblicza Greya" są coraz większe! W sieci już krążą zdjęcia dzieci Anastasii i Christiana!

Jeśli czytałyście książkę, na pewno doskonale wiecie, o tym, że w finale trzeciej części "50 Twarzy Greya" pojawiają sie dzieci Anastasii Steel i Christiana Greya. Fani już się zastanawiają, jak będą wyglądać potomkowie najslynniejszej pary.  Atmosferę wokół walentynkowej premiery podsycają zdjęcie, które krążą w internecie. Czyż tak będą wygląda Theodore i Phoebe?

Dziecko Christiana Greya i Anastasii Steel

W "Nowym obliczu Greya" razem z głównymi bohaterami będziemy przeżywać nie tylko ich ślub i wesele, ale również cudowną podróż poślubną po Europie. Kilka fragmentów z tych wyjątkowych chwil producenci zdradzili w oficjalnym zwiastunie "Nowego oblicza Greya".

Dreszczyk grozy pojawi się w momencie, gdy były szef Anastasii, Jack Hyde, będzie próbował zemścić się na parze. Ana wpadnie w jego zasadzkę, ale na szczęście uda jej się wyjść z sytuacji obronną ręką. Pikanterii całej historii dodaje również porwanie Mii, czyli siostry Christiana Greya. 

Jeśli dobrze pamiętacie, w finałowej części romansu dowiadujemy się również o ciąży Anastasii. To chyba niemałe zaskoczenie dla wszystkich, którzy od początku kibicowali tej dwójce. Od jakiegoś czasu w internecie krążą zdjęcie, na którym Anastasia i Christian pozują do zdjęcia z... ich dziećmi.

Theodore i Pheobe Grey

Zgodnie z książką Christian i Anastasia mają dwójkę  dzieci. Starszy jest sun - Theodore "Teddy" Raymond Grey. Chłopiec dostał imiona po dziadku Christiana i ojczymie Any. Teddy miał odziedziczy kolor oczu po mamie i charakter po taco. Jego młodsza siostra to Phoebe Grey. Początkowo miała mieć na imię Ella, ale Christian uznał, że nie chce, by przeszłość powracała w jego obecnym szczęśliwym życiu. Christian bardzo przeżywał narodziny córeczki, zapowiadając, że postara się, by dziewczyna do 30. roku życia nie poznała, co to jest seks:) 

W sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć Theodore i Phoebe. Przypuszczamy, że to fotomontaże przygotowane przez fanów "50 Twarzy Greya". Czy tak naprawdę będą wyglądały dzieci Christiana i Anastasii? Myślicie, że maluchy są do nich podobni? :)

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/fiftyshadesworld

A tak według fanów będzie wyglądać Phoebe Grey.

Theodore i Phoebe Grey

Zdjęcie: screen z pl.pinterest.com/christmascat/fifty-shades-freed/

Trylogia "50 Twarzy Greya" to kasowa ekranizacja powieści, która sprzedała się w ponad 100 milionowym nakładzie książkowym. Historię Anastasii Steel oraz Christiana Greya pokochały kobiety na całym świecie. Nic dziwnego, że wiele z nich nie może się doczekać kolejnej, już ostatniej części, czyli "Nowego oblicza Greya".

Zdjęcie główne: Instagram.com/cinquentatonstrilogia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2018, 11:52

Zobacz także

Nasze propozycje