Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan wcale nie taka perfekcyjna! Zobaczcie, jak..... Następny artykuł: Doda publikuje wspólne zdjęcie z Radkiem Majdanem sprzed 15 lat! Dlacz...

7 rzeczy, które... niszczą twój mózg

Kobieta,
,
, tagi: psychologia
Aby w pełni wykorzystywać możliwości naszego mózgu, należy odpowiednio o niego dbać. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, które z twoich nawyków negatywnie wpływają na jego pracę?

Ludzki mózg jest stosunkowo niewielki – stanowi jedynie 2% wagi naszego ciała. Jest on jednak najbardziej złożonym i skomplikowanym narządem w całym naszym organizmie. Liczba wchodzących w jego skład neuronów sięga aż do 100 miliardów!
Jednocześnie nasz mózg jest zaskakująco delikatny: każdy jego uraz może doprowadzić do poważnych uszkodzeń. Jego możliwości zależne są również od naszych codziennych zachowań, które mogą zarówno wspomagać jego pracę, jak i niszczyć cenne neurony. Warto mieć świadomość, jakie nawyki mają negatywny wpływ na sprawność naszego umysłu i pozbyć się ich jak najszybciej! Zobaczcie naszą galerię!

FOTO: iStock


Zobacz także