Poprzedni artykuł: Wyniki testu sokowirówki Philips Następny artykuł: Zagraj kolorem i odmień swój look!

9 filmów na walentynki, które warto obejrzeć z facetem!

Kobieta,
,
, tagi: walentynki, randka, filmy
Wiemy, wiemy… nie obchodzisz walentynek, nie poddajesz się amerykańskim trendom, nie kupujesz kiczowatych serduszek i tuczących czekoladek, a święto miłości masz przez cały rok! Ale może 14. lutego zapragniesz spędzić romantyczny wieczór ze swoim facetem, np. pod kocem, z lampką wina i dobrym kinem? Sprawdź nasz subiektywny wybór filmów na walentynki do obejrzenia we dwoje!

9 filmów na walentynki do obejrzenia we dwoje

Sprawdź nasz subiektywny wybór 8 filmów na walentynki, do obejrzenia we dwoje!

1) 500 dni miłości

Nawet jeśli Twój facet nie lubi romantycznych filmów, ten powinien mu się spodobać. Zgrabnie skonstruowana, niezwykle oryginalna fabuła prowadzi nas przez historię znajomości dwojga ludzi w taki sposób, że z wypiekami na twarzy czekasz na finał.

2) Krwawe walentynki

Zamiast słodkich pocałunków jest bryzgająca krew, zamiast czułych słówek strach, a o szybsze bicie serca nie przyprawia romans z przystojnym amantem, a psychopata z kilofem. Ale kto powiedział, że w walentynki musi być słodko?

3) Jeden dzień

Ciepły film o tym, dlaczego nie warto odkładać miłości na później i że szczęście jest blisko, czasami na wyciągnięcie ręki... Z pewnością przełkniesz ślinę ze wzruszenia!

4) 50 twarzy Greya

Najgorętszy tytuł kinowych premier sezonu – nawet jeśli nie czytałaś książki i nie jesteś zwolenniczką podobnej estetyki, warto zabrać faceta do kina i wyrobić sobie swoje zdanie na temat filmu. Miłośniczek książki przekonywać pewnie nie trzeba J

5) Co się wydarzyło w Madison County

Twój facet boi się romantycznych filmów? Spokojnie – to nie jest kolejna banalna historia o miłości, a niezwykle wzruszająca opowieść o poszukiwaniu szczęścia i spełnienia. Połowa redakcji wizaz.pl przyznaje, że wraca do filmu regularnie i za każdym razem zalewa się łzami. 

6) Śniadanie u Tiffany'ego

Klasyka! Lekka, a zarazem mądra i czarująca historia dwójki, z pozoru zupełnie innych ludzi, którzy odnajdują się (dosłownie i w przenośni) w wielkim mieście. Po tym filmie bez wątpienia zakochasz się - w uroczej Audrey Hepburn i w Nowym Jorku!  

7) Kochanek

Dwie dekady temu romans wywołał niezłe poruszenie w świecie filmu - jesteśmy świadkami niezwykle intymnej relacji nastolatki i bogatego mężczyzny, których dzieli w zasadzie wszystko. Dziś film nikogo nie szokuje, ale pikantne sceny i bliskość, której dotyka widz, nadal robią wrażenie.

8) Pozwól mi wejść

Nic tak nie zbliża w walentynki jak film z budzącą dreszczyk emocji opowieścią. Tu mamy do czynienia z historią o wampirach, ale niebanalną, oryginalną i... głęboką, ponieważ oprócz interesującej fabuły, znajdziemy tu wątki dotyczące przyjaźni, samotności czy odrzucenia.

9)  Nietykalni

Perfekcyjna mieszanka śmiechu i zadumy! Bezpretensjonalna, szczera i ciepła opowieść o tym, co naprawdę znaczy żyć, kiedy rodzi się przyjaźń i czy szczęście to tylko sposób patrzenia na świat? Dobry nastrój po filmie gwarantowany!

Jakie są Wasze typy filmów do obejrzenia we dwoje? Piszcie!

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2018, 05:26

Nasze propozycje