Poprzedni artykuł: "Piękna i Bestia" w kinach od 17-go marca. Ujęcia z planu... czarują! Następny artykuł: Ilona Ostrowska nago na Instagramie. Fani: "Dzieci mogą być dumne"

Pamiętacie uroczą Adę Szulc z pierwszej edycji programu 'X Factor'? Zobaczcie, jak się zmieniła!

Kobieta,
Adę Szulc poznaliśmy 2011 roku w pierwszej edycji programu "X Factor", w którym zajęła 3 miejsce. Jak teraz wygląda?

Ada Szulc dzisiaj ma 29. lat. 7 lat temu wystąpiła w pierwszej edycji programu "X Factor", w którym zajęła 3. miejsce, przegrywając z Gienkiem Loską i Michałem Szpakiem.

ada szulc, gienek loska, michał szpak

Dzisiaj nadal rozwija się jako wokalistka. Jednym z jej sukcesów było zaśpiewanie utworów do ścieżki dźwiękowej filmu "Big Love" oraz stworzenie ze swoim zespołem Helolove piosenki "Hide&Seek", która została zgłoszona do polskich eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2017. Co więcej, kilka nagranych przez nią singli może się pochwalić w sumie ponad 5 milionami odtworzeń. 

Polecamy:  Księżna Kate jako... aktorka? Zobaczcie jej nagranie, kiedy miała 13 lat!

Jak widać, Ada Szulc nadal próbuje zaistnieć, ale na razie daleko jej do popularności Michała Szpaka. Sprawdziliśmy, jak bardzo się zmieniła od występu w "X Factorze". 

Dzięki temu, że Ada Szulc jest aktywna w social mediach (na Instagramie śledzi ją blisko 8 tys. osób), możemy na bieżąco oglądać jej metamorfozy. Obecnie młoda gwiazda nosi ciemne włosy, masywne okulary i wygląda zdecydowanie bardziej dojrzale. Jest też bardzo szczupła i aż trudno ją rozpoznać bez charakterystycznych zaokrąglonych policzków.

Polecamy:  Zobaczcie, jak Natalia Siwiec wyglądała zanim stała się sławna. Fani: "Myślałem, że to Godlewska"

Ada nie boi się eksperymentów ze swoimi włosami. Na najnowszym zdjęciu mają bardzo ciemny kolor, ale jeszcze parę tygodni temu miała wyraźnie jaśniejsze włosy!

Jak oceniacie metamorfozę Ady Szulc? Rozpoznalibyście ją na ulicy?

zdjęcia: ONS

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2018, 09:16

Zobacz także

Nasze propozycje