Poprzedni artykuł: Polska żywa Barbie planuje kolejną operację! Następny artykuł: Co kupić na prezent? Polecamy książkę 'Zostać Panią Parrish'

Tak przed operacjami wyglądała 'Polska Barbie'! Anella wystąpiła w teledysku znanego rapera

Kobieta,
,
, tagi: Anella Polska Barbie
Jeszcze przed operacjami Anella wystąpiła w teledysku znanego rapera, Fu - Potencjalna ofiara. Z trudem ją poznałyśmy...

"Polska Barbie" już wcześniej pracowała nad tym, aby stać się sławna. Dzięki temu, że kiedyś wystąpiła w teledysku w roli pracownicy korporacji, wreszcie znamy odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie:

Jak Anella wyglądała przed operacjami?

Nad tym zastanawiał się chyba każdy, kto pierwszy raz zobaczył zdjęcia Anelli. Długie i chude nogi, bardzo wąska talia oraz duży biust, a do tego jeszcze widocznie powiększone usta sprawiły, że "Polska Barbie" (a tak naprawdę Angelika Nadolna) stała się niebywale popularna. Zaczęto ją zapraszać do programów telewizji śniadaniowej, gdzie opowiadała o tym, co zrobiła, aby poprawić swój wygląd.

Konsekwentnie zapewniała, że jej uroda jest efektem natury, a sama przeszła tylko dwie operacje. Pozostałe to zaledwie zabiegi kosmetyczne upiększające uzyskany efekt. Niedawno jednak zdradziła swoje plany na przyszłość. Na liście rzeczy do zrobienia znalazła się również operacja... piłowania żuchwy.

Zobacz także: Anella ma rywalkę? W Radomiu mieszka druga polska Barbie!

Informacja o tym, że Anella wystąpiła w teledysku, dość szybko obiegła internet. A prawda wyszła na jaw dość przypadkowo. Nazwisko Angeliny Nadolnej pojawiło się na końcu klipu - w napisach końcowych kto wystąpił w teledysku - odkrył to jeden z czytelników, który powiadomił o tym portal Papilot.pl.

Prawdę mówiąc, z trudem udało nam się ją rozpoznać i kilkakrotnie musiałyśmy obejrzeć teledysk, aby zauważyć, w którym momencie pojawia się polska Barbie. Co prawda można zobaczyć z nią kilka ujęć, ale tylko jedno jest dostatecznie wyraźne. Ciekawe jesteśmy, czy Wam udałoby się to zrobić szybciej :).

Widzicie jakiekolwiek podobieństwo?

Zdjęcie główne: Instagram.com/anella_an_

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2018, 16:40

Nasze propozycje