Poprzedni artykuł: Pomarańcz będzie rządził wiosną! Ale nie tylko w modzie i manicure... Następny artykuł: O Melanii Trump znów mówią wszyscy! Dlaczego? Zobaczcie, jak zachowała...

Bardzo chuda Angelina Jolie? Nie uwierzycie, co aktorka je! Zobaczcie ten filmik...

Kobieta, , tagi: angelina jolie
Angelina Jolie podczas swojej wyprawy do Kamboży pokazała, jak próbuje tamtejszych przysmaków. Musicie to zobaczyć!

Od pewnego czasu krążą w internecie zdjęcia wyjątkowo chudej Angeliny Jolie. Zagraniczne media spekulują, że aktorka może ważyć niewiele ponad 30 kg. To wszystko na szczęście okazało się nieprawdą. Najnowsze fotografie pokazują, że była żona Brada Pitta mimo szczupłej sylwetki wygląda naprawdę dobrze. Ostatnio Jolie postanowiła zabrać dzieci na wakacje do Kambodży

To tutaj Angelina kręci nowy film „First They Killed My Father”. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać, jak aktorka i jej dzieci zajadają się ze smakiem… robactwem. Tłumaczy im między innymi, jak powinni prawidłowo jeść pająka. Najpierw należy wyjąc kły jadowe, a dopiero później można się nim swobodnie delektować. 

Pierwszy raz jadłam robaki, kiedy przyjechałam do Kambodży. Spróbowałam świerszczy. Od tego powinno się zacząć. Później były świerszcze i piwo, a na koniec ptasznik – mówi Angelina.

Na materiale przygotowanym przez BBC News widać, jak jej 8-letnia córka Vivienne gotuje złapane owady czy pajęczaki. Wrzuca je na rozgrzaną patelnię i podsmaża. Knox z kolei komentuje, że to wszystko smakuje jak frytki. A według aktorki najtrudniej jest przerzuć skorpiona… 

Myślę, że robaki zawsze były częścią diety. Jest jakaś prawda w tym, że pomagały ludziom przetrwać podczas wojny. Kiedy umierali z głodu, byli w stanie przeżyć wyłącznie dzięki jedzeniu robaków - wyjawia Jolie.

Dodatkowo dziennikarze BBC News zapytali Angelinę Jolie jak wygląda sytuacja między nią o Bradem Pittem, z którym to po wieloletnim związku postanowili wziąć rozwód. Aktorka skomentowała krótko:

Nie chcę mówić wiele na ten temat. To trudny czas dla nas, jako rodziny. Zawsze będziemy rodziną i mam nadzieję, że kiedy przejdziemy przez to wszystko będziemy jeszcze silniejsi – zdradziła.

A czy wy spróbowałybyście takich "potraw"?

Zdjęcie główne: AP/EAST NEWS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:29

Nasze propozycje