Poprzedni artykuł: Jak odmówić seksu, żeby on się nie obraził ani nie... zdradził Następny artykuł: Tinder stworzył aplikację randkową dla... 37 orientacji seksualnych. Z...

Amerykańskie media: Angelina Jolie waży tylko 35 kilo! Na dowód pokazują zdjęcie

Kobieta,
,
, tagi: angelina jolie, Brad Pitt, anoreksja
O anoreksji Angeliny Jolie mówi się od lat. Teraz jedna z amerykańskich gazet alarmuje: Angelina przyjmuje posiłki przez... sondę! To możliwe?

Jak donosi "National Enquirer", aktorka waży jedynie 34,5 kilogramy! Przy jej wzroście 169 cm jest to nie do pomyślenia. Gwiazda przyzwyczaiła nas do swojej szczupłej figury, ale teraz już nie wygląda to dobrze.

Zobaczcie także:  Często myślisz o sobie "Jestem gruba"? To nie anoreksja, ani bulimia, ale...

Według informacji opublikowanych w magazynie: 

"Angelina może przeżyć tylko dzięki przyjmowaniu płynnych posiłków, które podawane są jej przez specjalną tubę założoną w nosie. Aktorka znajduje się pod całodobową opieką lekarzy (...)".

Informacja ta pojawiła się w wielu emdiach. National Enquirer spekuluje się, że stan aktorki spowodowany jest rozwodem z Bradem Pittem. Z drugiej strony aktorka od wielu lat zwracała uwagę swoimi wyjątkowo szczupłymi rękoma czy wystającymi kośćmi. 

Czy to możliwe, że Angelina naprawdę walczy z anoreksją? Zobaczcie okładkę numeru "National Enquirer", w której znalazły się szokujące doniesienia. Szczerze mówiąc, trudno uwierzyć w tę wagę. 34 kilo to waga dziecka w szkole podstawowej, a nie dorosłej kobiety. 

Angelina Jolie nie jest oczywiście pierwszą znaną kobietą, która zmagałaby się z zaburzeniami odżywiania. Do bulimii przyznała się księżna Diana, Lady Gaga czy Geri Halliwell. Do anoreksji - Nicole Richie, Calista Flockhart, Jessica Alba. Polska aktorka, Izabela Miko wyznała kiedyś: - Zmagałam się z podobnym problemem, gdy byłam bardzo młoda, jeszcze w Polsce. Ukrywałam to. Bo tu nie chodzi tylko o to, by być szczupłym. Chodzi o kontrolę

 

Doprowadzenie do takiego stanu zdrowia przez Angelinę dziwi nas również o tyle, że aktorka zawsze dbała o siebie. Gdy dowiedziała się, że jest obciążona genetycznie i może zachorować na nowotwór, zdecydowała się przecież m.in. na usunięcie jajników i piersi. Podkreślała, że robi to, by móc wychować swoje dzieci. Fakt, że dawno ostatnio nie widzieliśmy jej na czerwonym dywanie czy nawet na spacerze z dziećmi. Z drugiej strony niedawno została twarzą perfum marki Guerlain. Więc może za miesiąc Angelina zaskoczy wszystkich i olśni swoim wyglądem na imprezie oscarowej?

Zobaczcie także:  Ta dziewczyna wygrała walkę z anoreksją

Foto: screen z Twittera/ EastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:03

Nasze propozycje