Poprzedni artykuł: Dziewczyna Księcia Harry'ego przypomina Kate Middletone? Na tym zdjęci... Następny artykuł: Przyjrzyj się, jak siada twój szef, mąż, koleżanka... Dowiesz się, czy...

Angelina Jolie dawno nie wyglądała tak pięknie! Czy to zasługa nowego mężczyzny u jej boku?

Kobieta,
,
, tagi: angelina jolie
Kilka miesięcy temu borykała się z rozwodem i plotkami o anoreksji. Dziś Angelina Jolie znów zachwyca. Skąd ta zmiana?

O tym, że najpiękniejsza kobieta świata nie będzie długo sama, byli przekonani wszyscy. Jednak nikt nie przypuszczał, że nowy partner u boku Angelina Jolie pojawi się tak szybko. Przez ostatnie miesiące gwiazda myślała chyba o wszystkim - a nie o nowym związku. Musiała zakończyć ciężką sprawę rozwodową z Bradem Pittem, podczas której padło wiele oskarżen i przykrych słów. Potem prasę obiegły informacje, że aktorka zmaga się z anoreksją. Pojawiły się przerażające zdjęcia wychudzonej Jolie i doniesienia, że nie waży ona nawet 40 kilo.

Kim jest nowy partner Angeliny Jolie?

Ale zdjęcia Jolie z ostatnich tygodni pokazują, że gwiazda wróciła na szczyt. Angelina została ambasadorką nowych perfum.  Jej kampania reklamowa dla firmy Guerlain udowadnia, że tytuł najpiękniejszej kobiety wciąż słusznie się jej należy. Zachwycilī nas też zdjęcia Angeliny z Kambodży, gdzie Jolie promuje swój film o ludobójstwie w Kambodży.  Aktorka rzem z dziećmi odwiedziła ten kraj. A fotoreporterzy uchwycili na zdjęciach, że poza oficjalnymi imprezami Angelinie zawsze towarzyszy tajemniczy mężczyzna. A gwiazda wygląda przy nim na prawdziwie szczęśliwą. Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, ale widać było, że dobrze się dogaduje z dziećmi aktorki.

Jak sobie poradzić z rozwodem?

Myślimy, że to duże uproszczenie zakładać, że świetny wygląd Angeliny Jolie to zasługa tylko nowego partnera. Choć aktorka podkreślała w wywiadach, że miłość jest dla niej bardzo ważna. „Nigdy nie sądziłam, że będę miała dzieci. Nigdy nie sądziłam, że będę zakochana. Nigdy nie przypuszczałam nawet, że spotkam właściwą osobę - mówiła Angelina Jolie w wywiadzie dla „Elle". - Gdy pochodzi się z rozbitej rodziny, takie rzeczy odczuwa się jako bajkę. I nawet się ich nie oczekuje". 

Wystarczy jednak, jeśli nowy partner pomaga Angelinie Jolie uporać się ze stresem rozwodowym. Według psychologów stres ten jest porównywalny z bólem, który odczuwamy po śmierci partnera. Niektórzy wlaczą z nim tygodniami, inni - latami. Na szczęście, Angelina ma u boku dzieci. Gdy patrzymy na galerię ich zdjęć z Kambodży, jesteśmy pewne, że matka jest najważniejszą osobą w ich życiu. A dla Angeliny też nikt inny nie liczy się bardziej.

Angelina Jolie w czarnej sukience z dziećmi

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:48

Nasze propozycje