Poprzedni artykuł: Masz podwójny podbródek? Ten gadżet pozbędzie się go... w pięć minut! Następny artykuł: Korekta nosa bez operacji? Z tym gadżetem to możliwe - rezultat jest s...

Nie zgadniecie, z kim Ania Lewandowska przyszła na wczorajszą galę! Co za... ciacho :)

Trenerka w imieniu męża odebrała nagrodę. Ale na galę nie przyszła sama...

Co to były za emocje! Nie tylko te sportowe (bo do ostatniej chwili trwała rywalizacja o tytuł "Sportowca Roku"), ale i te... stylowe. Bo choć to ostatecznie Anita Włodarczyk zdobyła statuetkę, to bez wątpienia to właśnie Ania Lewandowska była największą gwiazdą wczorajszej gali. Powód? Wszyscy patrzyli tylko na nią i jej piękny zaokrąglony brzuszek. Trenerka wyglądała zjawiskowo, miała na sobie długą, czarną suknię polskiej marki Just Paul.

Kiedy Lewandowska wyszła na scenę, by odebrać nagrodę za męża, widać był, że jest lekko zestresowana, ale pozwoliła sobie na mały żarcik;)

Ponownie chciałam podziękować w imieniu Roberta za to wyróżnienie, za tę statuetkę; ponownie przekazać, że chciał być tutaj z państwem. Były starania. Może za rok, może się uda... Tak jak powiedziałam w zeszłym roku: w 2016 roku Robert zaskoczy. Zaskoczył. Mnie też...

Nas jednak podczas tej gali zelektryzowało jeszcze coś innego... Okazało się, że Ania na galę nie przyszła sama. Ten niezły przystojniak, który siedział obok niej to... brat trenerki - Piotr. Lewandowska wrzuciła wspólną fotkę na swój Instagram. Podobni?

Zobacz także: Karolina Szostak w bikini - dziennikarka wciąż chudnie?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 12:40

Nasze propozycje