Poprzedni artykuł: To zdjęcie bije rekordy popularności! Przeszedł metamorfozę makijażową... Następny artykuł: 5 sygnałów, po których poznasz, że on jest zadowolony z seksu

Anna Lewandowska pierwszy raz opowiedziała o ciąży! Skomentowała też płeć dziecka

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, robert lewandowski
Trenerka pierwszy raz zabrała głos w sprawie ciąży. Za 4 miesiące zostanie mamą, a temat jej dziecka już rozgrzewa fanów.

Odkąd Robert Lewandowski podzielił się ze światem informacją, że zostanie ojcem, posypały się gratulacje i wszyscy jeszcze baczniej zaczęli obserwować ich życie. Anna Lewandowska postanowiła więc wypowiedzieć się w tej kwestii na swoim Facebooku.

Zobaczcie także:  Mamy pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po ogłoszeniu, że spodziewa się dziecka

Dodała długi wpis, w którym m.in. dziękuje za miłe słowa i gratulacje. Zaznacza też, że najbliższe tygodnie chcą przeżywać w rodzinnym gronie. Wypowiedziała się też na temat płci dziecka:

Kochani,
dziękujemy Wam wszystkim - kibicom, fanom oraz mediom za gratulacje i mnóstwo ciepłych słów, które otrzymaliśmy w ciagu ostatnich dni .
To bardzo miłe ❤️
Jako przyszli, szczęśliwi rodzice, postanowiliśmy podzielić się z Wami tą radosną nowiną osobiście. Tak też zrobiliśmy
Najbliższe tygodnie chcielibyśmy przeżywać w gronie rodzinnym, dlatego nie udzielamy i nie będziemy udzielać wywiadów i komentarzy. W tym miejscu chcemy zdementować wszelkie informacje odnoszące się do rzekomych naszych wpisów pojawiających się w social mediach dotyczący płci dziecka.
Prosimy Was o cierpliwość, wszystko w swoim czasie
Prosimy także o zrozumienie i o uszanowanie tych wyjątkowych dla nas i naszych najbliższych chwil
Z góry dziękujemy
Będziemy z Wami w kontakcie
Ania i Robert Lewandowski- czytamy na Facebooku Ani

Trenerka zaznacza też, że nadal jest aktywna zawodowo. 

P.s. Ah... i nadal jestem aktywna zawodowo, zarówno jako dietetyk, trener personalny czy coach. Proszę zatem nie interpretować każdego postu, przepisu, ćwiczeń czy wypowiedzi jako dotyczącej ciąży

Pod tym wpisem posypały się kolejne komentarze z gratulacjami dla przyszłych rodziców. Fani są zachwyceni tym, że rodzina Lewandowskich się powiększy:)

Zobaczcie także:  Paulina Sykut urodziła córeczkę! Zobaczcie, jakim zdjęciem pochwalił się szczęśliwy tata:)

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:35

Nasze propozycje