Poprzedni artykuł: Kiedyś rywale, a teraz... para? O romansie tych uczestników "Azja Expr... Następny artykuł: Mamy pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po ogłoszeniu, że spodziewa s...

Anna Lewandowska zostanie mamą!

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, robert lewandowski
Para potwierdziła te informacje, a w sieci posypały się gratulacje. Rodzina Lewandowskich się powiększy!

Od dawna zastanawiano się, kiedy para zdecyduje się na potomstwo, szczególnie, że Anna nie ukrywała, że chciałaby mieć dzieci, ponieważ nie wyobraża sobie bez nich życia. I oto chyba nareszcie się doczekamy nowego członka rodziny Lewandowskich.

W trakcie dzisiejszego meczu z Atletico po strzelonym przez Roberta golu, piłkarz włożył sobie pod koszulkę piłkę, a w ustach umieścił palec, co przypominało ssanie smoczka. Jak wiadomo, sportowiec nie lubi plotek wokół swojej osoby, więc nie był to gest wykonany tylko po to, aby takowe wzbudzić.

Od razu pojawiły się spekulacje, że być może zostanie ojcem, a strzeloną bramkę zadedykował maleństwu, które niebawem pojawi się na świecie.
Z kolei Anna Lewandowska na swoim Facebooku oraz Instagramie umieściła zdjęcie, które również wskazuje na to, że spodziewa się dziecka. Gratulacji nie ma końca. Przyłączamy się i my :)

❤️ #Happy #Love

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Obstawiacie chłopca czy dziewczynkę? :)

Zobaczcie także:  Wiemy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do nowej edycji programu "Projekt Lady"

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 05:53

Nasze propozycje