Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Takiego sposobu na bóle menstruacyjne jeszcze było... Chcemy to wyprób... Następny artykuł: RLM poleca! Jak uporządkować kosmetyki i biżuterię?

Miewasz ataki paniki i nikt cię nie rozumie? Zobacz to poruszające wideo

Kobieta,
,
, tagi: zaburzenia lękowe
Pamiętacie słynne wideo o tym, jak się czuje osoba borykająca się z depresją? Teraz możecie zgłębić wiedzę o odczuciach w trakcie ataku paniki. Być może lepiej zrozumiecie swoich bliskich.

Katarzyna Napiórkowska umieściła na YouTube kolejny materiał wideo. Bohaterką jest dziewczyna, która ma atak paniki.

Wideo powstało na podstawie e-maili kierowanych do twórczyni materiału, opisujących zaburzenia lękowe. Autorka dziękuje więc wszystkim, którzy wysłali do niej opisy swoich odczuć. W opisie materiału zaznacza też, że większość filmików na YouTube na ten temat jest dość niedokładna i tak naprawdę istnieje też kilka innych zaburzeń lękowych, nad którymi warto byłoby się pochylić i zobrazować.

Zobaczcie także:  Czego nie wolno mówić osobie cierpiącej na depresję?

Internauci są wdzięczni za stworzenie tego materiału i w wielu komentarzach pod nim opisują swoje historie.

Nigdy nie widziałam tak doskonałego portretu. Kiedy mam atak paniki, czuję się jakbym umierała. Zawsze myślę, że może to nie atak i może ze mną naprawdę jest coś nie tak, więc idę do lekarza, jednak zostaję odesłana do domu i głupio się czuję, ponieważ okazuje się, że to znowu był tylko mój lęk. Następnym razem, kiedy zacznę odczuwać te objawy, ponownie pojawi się myśl, że może to nie jest panika, tylko coś nie tak z moim zdrowiem. To jest straszne.

Niektórzy wyrażają wdzięczność autorce materiałów. 

Kocham Twoją pracę. Kiedy znalazłam Twój materiał o depresji zrozumiałam, że potrzebuję pomocy. Dziękuję.

Zobaczcie ten krótki filmik. Nie zapomnijcie założyć słuchawek, albo włączyć głośników. 

Polecamy Wam także poprzedni materiał Katarzyny Napiórkowskiej o depresji: Życie z depresją- zobaczcie poruszające wideo

Foto: screen z YouTube


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2017, 14:17

Nasze propozycje