Poprzedni artykuł: Gdzie najlepiej zjeść i najwygodniej przenocować w Polsce? Dowiecie si... Następny artykuł: Szwedzkiej modelce grożono za występ w reklamie. Co tak bardzo oburzył...

AVON dofinansuje 7000 badań USG piersi w ramach akcji 'Gabinety z Różową Wstążką'

Kobieta, , tagi: AVON
1 października startuje 10. edycja akcji AVON „Gabinety z Różową Wstążką”. W jej ramach kobiety w całej Polsce będą mogły skorzystać z dofinansowanych badań USG piersi. Projekt realizowany jest we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Amazonki’’ Warszawa-Centrum jako element prowadzonej w Polsce od 1998 roku kampanii AVON kontra Rak Piersi.

W tym roku AVON dofinansuje 7000 badań USG piersi. Przez cały październik będzie można skorzystać z nich w 103 gabinetach na terenie całej Polski. Gabinety biorące udział w tej akcji wyróżniają się spośród wszystkich innych placówek najwyższym standardem obsługi.

Zapisy na badania w ramach akcji „Gabinety z Różową Wstążką” rozpoczynają się 18 września. Lista gabinetów dostępna na stronie: www.avonkontrarakpiersi.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Kampania AVON Kontra Rak Piersi jest jedną z największych inicjatyw społecznych prowadzonych w Polsce. Celem akcji jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna. Działania podejmowane w ramach kampanii mają przypominać, że nowotwór piersi nie jest wyrokiem, a jedynym i najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2018, 21:53

Nasze propozycje