Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Doda skomentowała ślub Rozenek i Majdana! Będziecie zaskoczeni, co nap... Następny artykuł: Mamy CAŁY zwiastun „Ciemniejszej strony Greya”!

Pamiętacie Beatę Jałochę? Nie może chodzić po tym, jak spadł na nią samobójca. Nie zgadniecie, co teraz robi...

Kobieta,
,
, tagi: Beata Jałocha, przerwanie rdzenia kręgowego
"Tam w górze nie ma wózka" - napisała na Facebooku Beata Jałocha i pokazała swoje nowe hobby! Ona udowadnia, że... nie ma rzeczy niemożliwych!


Beata Jałocha to fizjoterapeutka, którą w wyniku tragicznego wypadku poznała cała Polska- spadł na nią samobójca. Jak do tego doszło?

Jest 18 maja 2013 roku. Zwykły dzień - Beata ma umówione prywatne wizyty.

Tego dnia miałam umówionych kilkoro pacjentów, prywatnie. Pojechałam do pierwszego, później miałam kolejną wizytę, ale nie pamiętałam adresu. Akurat rozładował mi się telefon. Podjechałam do domu, naładowałam komórkę i zadzwoniłam, że będę pół godziny później. Pamiętam jeszcze, że wysiadłam z auta i szłam w kierunku domu pacjentki. A potem już nic" - opowiadała w wywiadzie dla "Newsweeka".

Z 7 piętra spadł na nią 22-letni chłopak. Jedni twierdzą, że chciał sobie odebrać życie, a inni, że wypadł z balkonu. W wyniku wypadku Beata doznała krwotoku wewnętrznego, miała zmiażdżone nogi i przerwany rdzeń kręgowy. Wszyscy bacznie śledzili jej walkę o lepsze życie. Wiele osób zaangażowało się w pomoc. Zbierano pieniądze na operację oraz rehabilitację. 

Stronę Beaty na Facebooku śledzi blisko 50 tysięcy osób. To właśnie tam ta niezwykła dziewczyna chwali się, że... jest w trakcie kursu szybowcowego

Może i chodzić nie mogę, ale nikt nie powiedział, że nie będę mogła latać ✌️
Tam w górze nie ma wózka ❤️ - napisała pod zdjęciem. 

Pod wpisem Beaty pojawiły się gratulacje internautów. 

Brawo!!! Jesteś niesamowicie odważna !!! Doskonały przykład na to ze jak sie czegoś chce to mozna :) nie siedzisz, nie uzalasz sie nad sobą tylko działasz !!!Powodzenia !!!

 

My absolutnie dołączamy się do gratulacji! Beata jest naszą idolką!

Zobaczcie także:  Jak... ogarnąć swoje życie? Opowiada autorka popularnego bloga

Foto: Facebook@BeataJałocha


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2017, 02:20

Nasze propozycje