Poprzedni artykuł: Sia bez peruki i makijażu! Jak wygląda znana wokalistka? Następny artykuł: Impreza w klubie, narty z piękną modelką... Książe William zdradza Kat...

Beata Tyszkiewicz krytykuje wagę Dominiki Gwit! Jak zareagowała aktorka?

Kobieta,
,
, tagi: dominika gwit
Beata Tyszkiewicz skomentowała w ostrych słowac wagę Dominiki Gwit podczas czwartego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Na szczęście aktorka z opanowaniem sprytnie odpowiedziała jurorce.

O wadze Dominiki Gwit mówi się coraz częściej i coraz głośniej. Mimo że gwiazda schudła 50 kilogramów, szybko wróciła do dawnej wagi. Teraz przekonuje, że nawet z nadwagą można znaleźć prawdziwe szczęście.

Dowodem na to ma być jej nowa miłość - Wojtek. Ukochany wspiera ją w tym, co robi i dopinguje do pracy przy próbach do "Tańca z Gwiazdami". W poprzednim, trzecim odcinku programu, Gwit zrobiła ogromne show swoim występem - o jej tańcu mówili wszyscy! Tym razem jednak nie było tak kolorowo i zabawnie...

Zdjęcie: Adam Jankowski

Beata Tyszkiewicz o wadze Dominiki Gwit

W bardzo mocnych słowach jurorka dobitnie dała odczuć aktorce, że powinna pozbyć się nadprogramowych kilogramów... Ten komentarz był ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale również dla samej Dominiki.

Pani Dominiko jest pani najbardziej apetyczną jagodzianką jaką widziałam na parkiecie. Jest też bardzo miło, bo wiem, że wszystkie kostiumy są dla pani szyte na miarę. Ale myślę, że te żarty i te wszystkie komentarze z pani strony- można do tego podejść troszkę inaczej. Jakby pani zrzuciła 20 kilo to byłoby pani lżej - powiedziała wprost Beata Tyszkiewicz.

Kiedy Gwit usłyszała te słowa, nie kryła zaskoczenia. Szybko jednak znalazła złotą myśl i odpowiedziała Beacie Tyszkiewicz, że:

Jest taka możliwość, że byłoby lżej.

Czy waszym zdaniem Beata Tyszkiewicz przesadziła? A może słusznie zwróciła aktorce uwagę?

Zdjęcie główne: Adam Jankowski

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:05

Nasze propozycje