Poprzedni artykuł: Jarosław Bieniuk szczerze o swoich uczuciach: „Jest dziewczyna, dzięki... Następny artykuł: Wielka strata dla świata muzyki - zmarł Zbigniew Wodecki...

Ta dziewczyna ma ogromną bliznę na dekolcie. Jej skóra dosłownie odpadła... Dlaczego?

Kobieta, , tagi: jak usunąć tatuaż
Kiedyś dekolt Pasudy Reaw zdobiły wytatuowane róże. Zobaczcie, co się stało, że teraz ma tak ogromną bliznę.

Pasuda Reaw jest doskonałym przykładem tego, że przed wykonaniem tatuażu, należy dokładnie przemyśleć swoją decyzję, ponieważ jego usunięcie wcale nie jest takie proste.

Polecamy:  Tatuaż zamiast operacji plastycznej. Historia kobiety po mastektomii podbija serce internautów

Dziewczyna jest fanką tatuaży i ma ich kilka. Jej dekolt zdobiło duże malowidło z różanym motywem, którego postanowiła się pozbyć. Nie zrobiła tego jednak za pomocą lasera. Skorzystała z metody "rejuvi".

Na czym polega metoda usuwania tatuażu "rejuvi"?

Stosuje się w niej substancję, dzięki której cząsteczki pigmentu zostają wypchnięte na powierzchnię skóry. W efekcie powstaje strup, który po jakimś czasie odpada. Skóra jest zaczerwieniona, ale potem się regeneruje.
Możemy jednak przeczytać, że tej metody nie należy stosować na obszar o powierzchni większej niż 5 cm2, a żeby uniknąć komplikacji, np. w postaci blizn, należy stosować dodatkowe preparaty. 
Rejuvi jest ponoć bardzo skuteczną metodą. Dlaczego więc Pasuda Reaw teraz ma wielkie blizny na dekolcie?

Polecamy:  5 godzin bez poprawiania? Wypróbujcie tatuaż na... usta

Rzecznik brytyjskiego dystrybutora Rejuvi w wypowiedzi dla Huffington Post stwierdził, że mogło mieć na to wpływ wiele czynników. M.in. poddaje w wątpliwość, czy produkt z Tajlandii był autentyczny. 

Jedno jest pewne - jeżeli decydujemy się na usunięcie tatuażu, musimy dokładnie zbadać wszystkie metody i dokładnie przyjrzeć się miejscu, gdzie poddajemy się zabiegowi, czy skąd nabywamy preparaty. Oddajcie się w ręce specjalistów, a historia Pasudy niech będzie dla was przestrogą. Zobaczcie w naszej galerii, przez co ta dziewczyna przeszła. 

Polecamy:  Biotatuaż, czyli tatuaż na próbę, który znika po 3-5 latach

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2018, 06:57

Nasze propozycje