Poprzedni artykuł: Konkurs! Wiemy, co zrobić, żeby spędzić wieczór z… Christianem Greyem! Następny artykuł: Co za metamorfoza! Courtney schudła 75 kg, bo zrezygnowała z...

Na jednym zdjęciu wystający brzuch, na drugim... perfekcyjna figura. Zrobiła to w 30 sekund! Na czym polega ten trick?

Kobieta,
,
, tagi: instagram, triki urodowe, blogerka, selfie
Zdjęcia na Instagramie mogą kłamać - teoretycznie już to wiemy. Jednak ta blogerka właśnie pokazała, jak bardzo można zmienić swoją sylwetkę za pomocą prostego tricku - te zdjęcia naprawdę robią wrażenie!

Ciała bez skazy nie istnieją - niedawno popularna trenerka fitness w żartobliwy sposób obnażyła na Instagramie "prawdę" o swoim, nie zawsze idealnym, brzuchu. Z drugiej strony nie brakuje tricków, które pozwalają tworzyć zdjęcia przedstawiające perfekcyjne sylwetki (i nie, nie chodzi o Photoshopa). Blogerka Milly Smith właśnie pokazała jeden z nich - jest śmiesznie prosty i zaskakująco skuteczny

Milly zamieściła dwa zdjęcia - na jednym z nich zachwyca szczupłą figurą i widocznym wcięciem w talii, zaś na drugim... nie jest już tak idealnie. Sekretem tej spektakularnej przemiany są rajstopy. Na pierwszym zdjęciu Milly naciągnęła je powyżej linii pępka, co pozwoliło utrzymać w ryzach jej brzuszek. Dodatkowo przyjęła wyprostowaną postawę ze ściągniętymi łopatkami, przenosząc ciężar ciała do tyłu. W rezultacie jej sylwetka wygląda bardzo proporcjonalnie.

Druga, bardziej realistyczna fotografia przedstawia Milly w swobodnej pozie - rajstopy sięgają tylko do linii bioder, co sprawia, że jej brzuch wystaje i wydaje się duży. Widać też, że nogi blogerki nie są tak szczupłe, jak można by wnioskować na podstawie poprzedniej fotografii. Zestawione obok siebie zdjęcia robią spore wrażenie - same zobaczcie:

Post blogerki z założenia ma być jednak czymś więcej niż tylko kolejną próbą "zdemaskowania" Instagramowych oszustw. Intencją Milly było pokazanie, że kocha i akceptuje swoje ciało takim, jakie jest i nikt nie powinien jej oceniać jako mniej lub bardziej atrakcyjnej przez pryzmat tego, jak prezentuje się na zdjęciach. Dziewczyna przekonuje, że nie warto porównywać się z innymi, bo - jak udowadnia jej trick - w kilka sekund wszystkie możemy wyglądać podobnie. Pytanie brzmi, czy warto.

Zdjęcia Milly z pewnością przykuwają uwagę i dają do myślenia. Swoją drogą można je też potraktować jako żartobliwą instrukcję obsługi noszenia rajstop - jak widać, sposób w jaki je naciągamy może mieć duże znaczenie :)

Zobacz też: Pinterest wyznaczył najgorętsze trendy na wiosnę! Ale nie wszystkie nas zachwycają...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2018, 08:20

Nasze propozycje