Poprzedni artykuł: Katarzyna Zielińska jest za szczupła? Fani są zaniepokojeni Następny artykuł: W jakim wieku seks przynosi najwięcej przyjemności?

Według niektórych jest najbrzydszą blogerką, ale to właśnie twarz przyniosła jej największą popularność

Kobieta,
,
, tagi: blogerka
Lily Cvetok ma rzadką wadę genetyczną, która powoduje m.in. deformację kości. Ludzie często ją wyśmiewają, ale ona swoją "inność" zmieniła w atut. Teraz piękne blogerki mogą jej zazdrościć.

Kiedy Lily Cvetok miała siedem lat, zdiagnozowano u niej rzadki Zespół McCune’a-Albrighta. W jego wyniku zachodzą zmiany w kościach, pojawiają się przebarwienia skóry oraz problemy z hormonami. Rodzi się z nim 1 na 7500 osób.

Polecamy:  Ta kobieta ma 70 lat, a wygląda na 35! Wszystko dlatego, że nie je jednego składnika!

Blogerka z zespołem McCune’a-Albrighta

Lily Cvetok w dzieciństwie była wyśmiewana przez swoich rówieśników, którzy wprost jej mówili, że jest brzydka. Jednak w wieku 17 lat dziewczyna znalazła swoją pasję, która pozwoliła jej zapomnieć o przykrych dolegliwościach. Wbrew opinii niektórych ludzi, którzy twierdzili, że wygląd będzie jej przeszkadzał w tworzeniu materiałów, postanowiła założyć konto na YouTube i umieszczać tam m.in. makijażowe video.

Polecamy:  Ta dziewczyna ma ogromną bliznę na dekolcie. Jej skóra dosłownie odpadła... Dlaczego?

Postanowiłam zostać vlogerką, bo lubię make-up i kocham fotografię, montaż filmów, naprawdę mnie to fascynuje. Jestem osobą z niepełnosprawnością, ale to nie znaczy, że nie mogę robić tego co kocham, że nie mogę wykonywać makijaży. Jestem taka jak inni, tylko mam więcej chęci niż umiejętności. Doświadczyłam wielu kpin w internecie, niektórzy mówią, że nie jestem piękna, ale nie zwracam na nich uwagi - czytamy jej wypowiedź w The Sun.

Przez deformację nóg, Lily nie może chodzić. Szuka też lekarza, który przeprowadzi operację jej kręgosłupa. 

Pomimo przeciwności losu, dziewczyna się nie poddaje, co dostrzegają ludzie z zewnątrz. Otrzymała m.in. nagrody za inspirowanie i motywowanie innych osób z chorobami. Nic dziwnego. Na YouTube obserwuje ją ponad 200 tysięcy użytkowników, a na Instagramie ponad 22 tys. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Lily. Poniżej za to prezentujemy wam jeden z jej materiałów. 

Czy przeszkadza wam jej wygląd? Naszym zdaniem jest godna naśladowania. 

Sprawdźcie najlepsze, kryjące podkłady:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 01:46

Nasze propozycje