Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 10 powodów, dla których kobiety boją się zaczynać związek Następny artykuł: Dakota Johnson, gwiazda „50 twarzy Greya”, bez makijażu

Bransoletka ułatwiająca zajście w ciążę. Czy to w ogóle możliwe?

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, bransoletka AVA, zajście w ciążę, dni płodne
Masz w planach zajść w ciążę? Ten innowacyjny gadżet z całą pewnością zwróci Twoją uwagę! Wszystko za zasługą bransoletki, która została wypuszczona przez spółkę AVA. O co w tym dokładnie chodzi?

Jest to bransoletka śledzenia płodności, która została całkowicie zatwierdzona przez amerykańską instytucję rządową FDA (Food and Drug Administration). Może być świetną alternatywą dla kosztownych zabiegów płodności, ale oczywiście jest tylko kolejną opcją, która możliwie wspomoże zajście w ciążę.

Zobacz: Co to jest ciąża urojona? Poznaj jej objawy i przebieg leczenia

U większości kobiet wysokie szanse zajścia w ciążę występują tylko przez 6 dni w miesiącu (...) Nawet w najbardziej sprzyjających warunkach, przy młodej, zdrowej parze, u której często dochodzi do stosunku płciowego bez zabezpieczenia, istnieje jedynie około 25 procent szans na zajście w ciążę w danym miesiącu - mówi prezes AVA, Lea von Oferent. 

Bransoletka od AVA ma za zadanie monitorować zmiany hormonalne w ciele kobiety, które normalnie nie są możliwe do zaobserwowania. Ma to znacznie pomóc w wyznaczeniu idealnego dnia płodności.

A Wy? Co sądzicie o nowym produkcie? Myślicie, że będzie mógł on zastąpić nawet niektóre zabiegi, czy społeczeństwo zostanie raczej przy tradycyjnych i dotychczas dostępnych środkach? Dajcie znać!

Zobaczcie także: Poronienia oznaką problemów z płodnością?

Źródło: hellogiggles

Poznajcie najlepsze produkty pielęgnacyjne dla kobiet w ciąży


Zobacz także

Polecany film

Jak szybko zajść w ciążę

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 października 2016, 11:20