Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna ma ogromną bliznę na dekolcie. Jej skóra dosłownie odpad... Następny artykuł: Wielka strata dla świata muzyki - zmarł Zbigniew Wodecki...

Klara Lewandowska ma już więcej butów od niejednej kobiety!

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Anna Lewandowska pokazała nagranie, na którym widać, ile par sportowych butów dostała w prezencie Klara. Jest co oglądać.

Ania Lewandowska pokazała na Instagramie buty, które dostała jej dwutygodniowa córeczka. Na materiale umieszczonym w sieci widać, jak trenerka otwiera pudełko z logo znanej marki sportowej, w którym jest kilka par dziecięcych bucików. To nie pierwszy raz, kiedy dziewczynka dostała obuwie, ale tylu par jeszcze nie widziałyśmy:) Wszystkie są w jasnych kolorach. 

Polecamy:  Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córką. Nie zgadniecie, ile kosztował wózek

Przyznajcie się, ile z Was ma aż tyle sportowych butów w swojej szafie:)

Niedawno również Robert Lewandowski chwalił się prezentami dla córki.

prezenty dla klary lewandowskiej

Jak wam się podobają te upominki?:) Czy mała Klara wyrośnie na kolejnego sportowca w rodzinie? 

Anna Lewandowska na razie odpoczywa od treningów, ale nie przestaje motywować swoich fanów. Ostatnio dodała zdjęcie, pod którym zaproponowała swoim sympatykom, żeby potrenowali za nią.

"Weekend ... rozpoczynam w dresie i to na pewno nie treningowym jeszcze trochę muszę poczekać - bez treningu też da się żyć ⛔️ Mam jednak propozycję dla Was Kto poćwiczy za mnie? Podliczymy ilość wykonanych treningów bo w grupie siła! Liczę na Waszą MOTYWACJĘ " 

Na zdjęciu możemy zobaczyć, że trenerka pomimo niedawnej ciąży, ma doskonałą figurę. Przyznacie się, kto ćwiczy z Anią? :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:14

Nasze propozycje