Poprzedni artykuł: Dziecko przyniosło do przedszkola czekoladowe ciasto i... Zachowanie n... Następny artykuł: Pokazała swoje pośladki po nieudanym zabiegu ich powiększania. Ludzie...

Była nazywana "najpiękniejszą dziewczynką świata". Jak teraz wygląda?

Kobieta,
,
, tagi: Dziecko, modelka
Swoje pierwsze kroki w modelingu stawiała mając 4 lata. Jako dziesięciolatka była na okładce "Vogue'a". Jak się prezentuje jako nastolatka?

Odkąd tylko Thylane Blondeau pojawiła się na wybiegach i okładkach, jedni zachwycali się jej niezwykłą urodą, a drudzy spekulowali, czy aby nie za wcześnie zaczyna swoją karierę w modelingu. Wszystko zaczęło się od pokazu mody Paula Gaultiera, kiedy miała zaledwie 4 lata.

Zobaczcie także:  Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się ta dziewczyna, by... podobać się facetom

#babyMe #age4 # JEAN PAUL GAULTIER FASHION CATWALK #2005 # #dontEvenRemember

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Thylane blondeau (@thylaneblondeau)

Kolejnym szeroko komentowanym wydarzeniem w jej karierze była sesja dla francuskiego "Vogue'a" w wieku 10 lat, na której wystąpiła w mocnym makijażu, odważnym, wręcz wyzywającym dekolcie, szpilkach i zdecydowanie mało dziecięcej sukience. Miała także pomalowane na bordowo paznokcie. Jednocześnie media okrzyknęły ją "najpiękniejsza dziewczynką na świecie". W swojej karierze brała jeszcze udział m.in. w sesji dla "L'Officiel". 

Dziewczyna, teraz już nastolatka nie ukrywa, że bycie modelką było jej marzeniem, które udało jej się zrealizować i co ważne, stało się ono jej obecnym zawodem. Jest też wdzięczna rodzicom za to, że pomogli jej w dążeniu do celu. 

Jak obecnie się prezentuje? Poznalibyście ją? 

Polecamy także:  45-letnia Kinga Rusin wygląda młodziej niż... jej nastoletnia córka! Zobaczcie zdjęcie, które do sieci wrzuciła Iga Lis

Foto: East News/ Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2018, 09:02

Nasze propozycje