Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 6 premier kinowych stycznia, na które czekamy Następny artykuł: 10 ciepłych rzeczy, które musisz kupić jeszcze dziś!

Codzienne problemy kobiet zobrazowane na genialnych rysunkach

Kobieta,
,
, tagi: ilustracje
Te drobne codzienne problemy doskonale zrozumie każda kobieta. Bo której z nas nie zdarzyło się rozmazać lakieru na paznokciach czy przesadzić z grubością kreski na powiece? Zobaczcie naprawdę zabawne rysunki 21-letniej artystki.

Cassandra Calin to rumuńska ilustratorka i artystka, o której w ostatnim czasie zrobiło się niezwykle głośno. Cassandra z dnia na dzień zdobywa coraz więcej fanów dzięki serii rysunków obrazujących małe problemy kobiet. Rumunka w zabawny sposób pokazuje, jak frustrujące mogą być niedogodności związane z codziennym szykowaniem się do wyjścia czy zderzenie się wyobrażeń związanych z wyglądem z rzeczywistością.

Pod każdą ilustracją z pewnością mogłoby się podpisać tysiące kobiet. Jak przyznaje ilustratorka inspiracją do stworzenia serii obrazków były jej codzienne małe niewygody –  „Rysuję komiksy inspirowane moim własnym życiem. Lubię czasem pośmiać się z samej siebie i swoich głupich nieszczęść, jak to, że urodziłam się z kręconymi włosami”.  

W naszej galerii zobaczycie 7 najlepszych rysunków Cassandry - naprawdę warto!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2017, 06:59

Nasze propozycje