Poprzedni artykuł: Ta kobieta nie odgarnia włosów. Powód? Ona nie ma... Następny artykuł: Julia Wróblewska pokazała swoją siostrę! Widać podobieństwo?

Nie uwierzycie, jak teraz wygląda chłopiec z opakowania Kinder Chocolate. Przystojniak?

Kobieta,
,
, tagi: instagram, metamorfozy gwiazd, dzieci
Jego zdjęcie z dziecięcych lat kojarzą chyba wszyscy, a na pewno wielbiciele słodkości. Jak dzisiaj wygląda Josh Bateson?

Josh Bateson w wieku 10 lat stał się twarzą opakowań Kinder Chocolate. Odtąd jego uśmiechnięta buzia niezmiennie kojarzy się ze słodkościami. Jednak od czasu pojawienia się wzoru tych opakowań minęło już kilkanaście lat, a Josh sporo się zmienił. Już nie jest uśmiechniętym dzieckiem, a... prawdziwym przystojniakiem?

Polecamy:  Pamiętacie tego przystojniaka z "Titanica"? Nie uwierzycie, jak teraz wygląda

Kim jest Josh Bateson?

Josh Bateson obecnie ma 22 lata i studiuje na Loughborough University London na kierunku stosunki międzynarodowe. Jego konto na Instagramie śledzi obecnie ponad 150 tysięcy osób. Czy to tylko z powodu Kinder Chocolate? Mamy wrażenie, że nie;) Trzeba przyznać, że wyrósł na atrakcyjnego mężczyznę i nadal czaruje swoim uśmiechem, jak na opakowanach czekoladek:)

W naszej galerii znajdziecie jego zdjęcia. Bardzo się zmienił? Na pewno mocno zwraca uwagę na swój wizerunek. Zawsze ma doskonale ułożone włosy i może się pochwalić umięśnionym ciałem. 

Polecamy:  Buntownicza Natalia Oreiro bardzo się zmieniła! Zobacz, jak teraz wygląda 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 10:03

Nasze propozycje