Poprzedni artykuł: Anna Kalczyńska pokazała nagie zdjęcie! Zobaczcie, jak zareagowali fan... Następny artykuł: Marta Wierzbicka jest zakochana? Zobaczcie tylko te zdjęcia - co za pr...

Łuszczyca, grzybica i... Sprawdźcie, z jakimi chorobami borykają się gwiazdy

Kobieta,
,
, tagi: grzybica, kim kardashian, łuszczyca, maffashion, Cara Delevingne, Karolina Szostak
W wielu przypadkach, kiedy patrzymy na gwiazdy, wydaje nam się, że żyją w "kolorowym świecie" i obce im są m.in. problemy zdrowotne, ale nic bardziej mylnego. Sprawdźcie, z czym się borykają w życiu codziennym.

Na pierwszy rzut oka gwiazdy lśnią na czerwonych dywanach i niejedna z nas albo chce wyglądać jak znana aktorka czy wokalistka, albo marzy o facecie takim jak któryś z gwiazdorów. Eleganckie kreacje, makijaże, a pod spodem... No właśnie, oto jest pytanie. Niejedna ze sław skrywa m.in. chorobę skóry! 

Polecamy:  Ta dziewczyna choruje na łuszczycę, ale się tego nie wstydzi. To nie wszystkim się podoba...

Na co chorują gwiazdy?

To jednak nie jedyne nieprzyjemne dolegliwości, z jakimi się borykają. W naszej galerii dowiecie się też, kto ma problemy z cukrzycą, zmaga się z chorobą hashimoto, czy jest zakażony wirusem zapalenia wątroby typu C.

Polecamy:  Szokujące wyznanie Barbary Kurdej-Szatan. Przez chorobę nie może mieć drugiego dziecka! 

Nie chcemy wam pokazywać, że gwiazdy też cierpią. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jak sobie radzą z przeciwnościami. Z wielu z nich warto brać przykład i się nie załamywać. Powinny być dla nas przykładem, jak akceptować siebie i spełniać swoje marzenia:)

Polecamy:  Chora Kora na okładce magazynu. Zdecydowała się na odważny wywiad

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:04

Nasze propozycje