Poprzedni artykuł: "Zaczęła to jako jedna z pierwszych w Polsce" - Bieniuk wspomina Anię... Następny artykuł: Spięcie w DDTVN - o co pokłócili się Kinga Rusin i Piotr Kraśko?

Najnowsze zdjęcia Angeliny Jolie - czy aktorka naprawdę waży 35 kg?

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, angelina jolie, anoreksja
Niedawno media obiegła niepokojąca wiadomość, że Angelina Jolie jest w dramatycznym stanie i waży zaledwie 35 kg. Jak jest naprawdę? Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

Rozwód z Bradem Pittem sprawił, że o aktorce znów zrobiło się głośno. Jednocześnie powrócił temat jej wagi - Angelina, w przeszłości niejednokrotnie podejrzewana o anoreksję, w ostatnim czasie wyglądała naprawdę niepokojąco szczupło. Według jednej z informacji, miałaby ważyć zaledwie... 35 kg. Jak jest naprawdę?

Angelina pojawiła się ostatnio na konferencji prasowej filmu "First They Killed My Father", który wyreżyserowała dla Netflixa. Pełnometrażowa produkcja o Kambodży, którą aktorka traktuje jak swój "drugi dom" jest dla niej bardzo ważnym projektem. Na spotkanie promujące film przyszła wraz z szóstką swoich dzieci, nad którymi obecnie sprawuje wyłączną opiekę.

Patrząc na zdjęcia z konferencji, możemy częściowo odetchnąć - Angelina nie wygląda tak źle, jak nam ostatnio sugerowano. Jest wciąż bardzo szczupła, ale pogłoski o wadze w wysokości 35 kg raczej możemy włożyć między bajki. Co prawda aktorka ubrała czarną sukienkę, która w dużej mierze zamaskowała jej kształty, ale wyglądała na szczęśliwą i z uśmiechem pozowała fotoreporterom. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Zobacz też: Koniec Conchity Wurst - brodata laureatka Eurowizji więcej nie zaśpiewa. Co się stało?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 11:54

Nasze propozycje