Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: 2016 to był rok dramatycznych rozstań. Coraz trudniej wierzyć w miłość... Następny artykuł: O nich będzie głośno w 2017 roku! Jesteście już ich fanami?

Czas na podsumowania! O tych ciążach gwiazd wszyscy mówili w 2016 roku!

Kobieta,
,
, tagi: ciąża
Na początku przyszłego cała Polska będzie czekać na narodziny pierworodnego potomka Ani i Roberta Lewandowskich. Niedługo mamami zostaną także Małgorzata Socha, Natalia Kukulska i Otylia Jędrzejczak. Jakie jeszcze gwiazdorskie dzieci będą miały 2017 rok w dacie urodzenia?

Gdy Robert Lewandowski ogłosił na boisku, że jego żona, Ania, spodziewa się pierwszego potomka, cała Polska ucieszyła się, jakby to w ich rodzinie miało narodzić się dziecko. Kiedy pojawiła się informacja, jakiej płci będzie dziecko Lewandowskich - Polska oszalała:) Wzruszenia przeżywaliśmy także z gwiazdami, które zostaną mamami po raz drugi – Małgorzatą Sochą, Marion Cotillard i Natalie Portman.

Patrząc na te piękne kobiety, które ze swobodą łączą obowiązki macierzyńskie i zawodowe, wierzymy w to, że nam też się uda :) Nie mówiąc już o przyjemności, którą czerpiemy z podpatrywania strojów ciążowych naszych idolek.

Sprawdź, które celebrytki spodziewają się dzieci. W czepku urodzone same najpewniej zostaną gwiazdami!

Polecany film

małgorzata kożuchowska o spędzaniu czasu z dzieckiem


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 kwietnia 2017, 07:46

Nasze propozycje