Poprzedni artykuł: Poznajcie najlepszą recenzentkę stycznia katalogu KWC! Następny artykuł: To zdjęcie wywołało burzę w sieci. Ale reakcja kobiet jest jeszcze bar...

O tej pięknej dziewczynie mówi cała Polska! I nie chodzi tylko o to, że robi fenomenalne makijaże...

Kobieta,
,
, tagi: rak, nowotwór, blogerka
Patrząc na jej zdjęcia trudno uwierzyć, że jest poważnie chora. Poznajcie Claudię - dziewczynę, która walczy z rakiem za pomocą uśmiechu!

21-letnia Claudia Kowalewska jest studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która w ubiegłe wakacje usłyszała szokującą diagnozę. Zaczęło się niewinnie, od kaszlu - gdy usłyszała, że cierpi na chłoniaka Hodgkina (ziarnicę złośliwą) jej świat na chwilę stanął w miejscu. Szybko jednak podjęła walkę, do której stanęła z energią i uśmiechem. Swoimi przeżyciami dzieli się za pośrednictwem bloga "Pochłonięta", który inspiruje czytelników w całym kraju. Claudia prowadzi też swój profil na Instagramie - jej zdjęcia po prostu zachwycają!

Patrząc na tę uśmiechniętą, śliczną dziewczynę, trudno uwierzyć, że jest chora. Na fotografiach ma zawsze staranny makijaż i przemyślane stylizacje - niezależnie od tego, czy na jej głowie widnieje peruka czy też nie, zawsze emanuje wolą życia i pięknem. Same zobaczcie:

Chociaż Claudia zrezygnowała na razie z pracy w modelingu, nie porzuciła swojej pasji do makijażu - jak sama przyznaje, jest on dla niej nieocenioną pomocą w walce z rakiem. Bez wątpienia jest świetna w tym, co robi - jej zdjęcia udowadniają, że nawet zmagając się z poważną chorobą, można wyglądać - i co najważniejsze - czuć się pięknie.

Leczenie Claudii wciąż trwa, jednak wydaje się, że najgorsze już za nią - rokowania lekarzy są pomyślne. Trzymamy za nią kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia a Was zachęcamy do odwiedzenia bloga Claudii i jej profilu na Instagramie - znajdziecie tam ogromną dawkę pozytywnej energii!

Zobacz też: Ta dziewczyna pomimo sporej nadwagi jest utalentowaną... baletnicą. Zobaczcie, jak świetnie tańczy!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 02:55

Nasze propozycje