Poprzedni artykuł: O tych nagraniach księżnej Diany mówią wszyscy! Następny artykuł: Pamiętacie serial 'Beverly Hills 90210'? Zobaczcie, jak teraz wyglądaj...

Oto jedna rzecz, która księżna Kate zawsze zabiera w podróż. Nie domyślicie się o co chodzi...

Kobieta,
,
, tagi: kate middleton, księżna Kate, rodzina królewska
Tę jedną rzecz na wyjeździe zagranicznym musi mieć każdy członek rodziny królewskiej. O czy mowa?

Księżna Kate i książę William od zawsze odbywali wiele podróży zagranicznych, a od momentu kiedy książę Filip zrezygnował z pełnienia funkcji publicznych prawdopodobnie będą musieli podróżować jeszcze częściej.

Jak można się domyślać ich garderoba wyjazdowa musi być bardzo przemyślana, a stylizacje, w których zaprezentują się podczas pobytu w nowym kraju są dopracowywane na długo przed podróżą. Okazuje się, że oprócz przewidzianych strojów, Kate i William, a także ich dzieci zawsze muszą mieć ze sobą czarny strój żałobny na wypadek, gdyby podczas nieobecności w kraju zmarł ktoś z rodziny królewskiej.

Co księżna Kate zabiera w podróż?

Okazuje się więc, że podczas wizyty Kate w Polsce w swojej walizce miała nie tylko zachwycające kreacje od Alexandra McQueena, Erdem czy Gosi Baczyńskiej, ale także czarny strój żałobny. Podobne musieli mieć ze sobą także William, Charlotte oraz Jerzy.

Pesymistyczny obowiązek podróżowania wraz z eleganckim, czarnym strojem na wypadek żałoby prawdopodobnie został wprowadzony w latach 50-tych. W 1952 roku, wtedy jeszcze księżniczka Elżbieta wracała z Kenii na pogrzeb ojca, Jerzego VI. Elżbieta po wylądowaniu samolotu musiała czekać na dostarczenie jej czarnego stroju i dopiero wtedy mogła pokazać się publicznie. Prawdopodobnie to właśnie od tego momentu członkowie rodziny królewskiej muszą podróżować z czarnym strojem, aby być przygotowanym na każdą, nawet najbardziej smutną sytuację.

Zobacz także: Tego księżna Kate i książę William zabraniają swoim dzieciom. Chodzi o...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 23:01

Nasze propozycje