Poprzedni artykuł: Zaczynasz dzień od suplementów diety? Niektóre z nich są niebezpieczne... Następny artykuł: Tych 5 sposobów pomoże sprawdzić, czy facet, z którym się spotykasz......

Kompleks bladej skóry leczyła w solarium. Ten niezdrowy nawyk sprawił, że omal nie umarła…

Kobieta, , tagi: opalenizna po solarium
To, co spotkało tę kobietę jest jednym z wielu problemów, które spotykają kobiety nadużywające wizyt w solarium. Zdjęcia są przerażające…

Jade Thrasher od 13. roku życia przez ponad 10 lat regularnie chodziła na solarium. Trzy razy w tygodniu przez 20 minut wygrzewała swoje ciało na lampach. A to wszystko przez presję rówieśniczek, których skóra była pięknie opalona.

Wtedy każdy chciał być brązowy. W Nashville, czyli tu, gdzie mieszkam, jeżeli ktoś nie jest opalony, to uważa się go za nieatrakcyjnego – powiedziała Jade w rozmowie z serwisem mirror.com.

Problemy zaczęły się w 2014 roku, kiedy kobieta zauważyła na swoim nosie zmianę, która ciągle pękała i nie chciała się goić. Niestety po wielu wizytach u lekarzy, potwierdziły się najgorsze obawy. Z wyników przeprowadzonych badań jasno wynikało, że ma raka skóry. Innego ratunku niż operacja niestety nie było… Kobieta przeszła odpowiedni zabieg, podczas którego na jej nosie wycięto dziurę wielkości monety. Aby ją zakryć, przeszczepiono fragment skóry z klatki piersiowej.

Tylko dzięki szybkiej reakcji, kobiecie udało się szybko wyzdrowieć. Ku przestrodze Jade postanowiła opublikować swoje zdjęcia z tego okresu.

Chcę, aby dziewczyny miały świadomość tego, co może się stać, jeżeli będą nadużywać solarium. Kiedyś w domu miałam nawet własne łóżko do opalania, ale szybko się go pozbyłam. Nie chciałam go sprzedać, żeby inna osoba nie musiała przechodzić tego samego, co ja – dodaje Jade.

Hugh Jackman mówi o raku skóry

Do zażywania kąpieli słonecznych oraz wizyt na solarium przyznają się również gwiazdy. W tym Hugh Jackman, który z rakiem skóry walczy już od kilku lat. Choroba niestety cały czas wraca, a teraz znowu dała o sobie znać...

Według CNN filmowy Wolverine od 2013 roku już co najmniej pięć razy był zmuszony poddać się zabiegowi usunięciu fragmentu skóry. Nauczony doświadczeniem chodzi co trzy miesiące na kontrole i regularnie bada stan skóry.

Kolejny raz rak podstawnokomórkowy skóry. Dzięki regularnym badaniom i świetnym lekarzom, wszystko jest w porządku. Używajcie kremów do ochrony przed słońce! – pisze Jackman na Twitterze.

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2018, 12:59

Nasze propozycje