Poprzedni artykuł: Annę Lewandowską czeka operacja! Opowiedziała o tym u Kuby Wojewódzkie... Następny artykuł: 'Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara' na DVD z magazynem "Party!" i "Vi...

Książe George napisał list do Świętego Mikołaja. O jakim prezencie marzy?

Kobieta, , tagi: książę Jerzy
Życzenie księcia George'a zdecydowanie różni się od tego, o co proszą dzieci w jego wieku :).

O co mógł poprosić książe George Świętego Mikołaja? Byłyśmy bardzo zaskoczone prezentem, o którym marzy najbardziej znany na świecie czterolatek. Czego sobie zażyczył?

Zdjęcie: Ons.pl; Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News

Co książe George dostanie na Święta?

Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia i mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia. Grudzień to miesiąc, w którym dzieci (te duże i małe) wysyłają prośby do Świętego Mikołaja. A książe George w niczym się od nich nie różni. On także postanowił napisać list.

Zobacz także: George i Charlotte - świetnie wychowani, najlepiej ubrani. I to nie jest zasługa opiekunek

I mimo że mogłoby się wydawać, że następca brytyjskiego tronu ma już dosłownie wszystko, jest jedna rzecz, o której skrycie marzy.  Tata, książe William, odwiedził Finlandię, gdzie przekazał świętemu Mikołajowi odręcznie napisany list swojego synka. Co było w nim napisane? 

Na kartce papieru brat księżniczki Charlotte wypisał tylko o jedną rzecz, co już jest niemały, zaskoczeniem. Czterolatek marzy o... samochodzie policyjnym. Spodziewałybyście się, że to właśnie taki prezent znajdzie się na liście małego księcia? :)

Zdjęcie: Instagram.com/katemiddletonphotos

Zdjęcie główne: Ons.pl; Tim Rooke/REX/Shutterstock/East News

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 grudnia 2018, 08:47

Zobacz także

Nasze propozycje