Poprzedni artykuł: Poznajcie najlepszą Recenzentkę Grudnia katalogu KWC! Następny artykuł: Jest kolejny zwiastun „Ciemniejszej strony Greya” Będzie groźnie i ......

5 sposobów, by... zniszczyć swój związek

Kobieta,
,
, tagi: kobieta, mężczyzna, miłość, związek
Wydaje ci się, że to on ponosi winę za kłótnie w waszym związku? Zastanów się najpierw nad własnym zachowaniem. Czytasz jego smsy? A może wciąż chcesz go zmienić? Te zachowania nie służą uczuciom. Czego jeszcze unikać?

Nawet w naszczęśliwszym związku zdarzają się kłótnie. A nam kobietom zdarza się czasem czepiać partnera, wytykać mu błędy czy pozwalać sobie na osławione „A nie mówiłam?". Nie szkodzi - nie ma związków idealnych. Nie powinnaś przesadnie przejmować się takimi potknięciami.

Ale czasem potknięcia przeradzają się w zachowania, które mogą zniszczyć związek. Łapiesz się na tym, że bez przerwy krytykujesz swojego partnera? Z zazdrości zachowujesz się jak szpieg Jej Królewskiej Mości? A możewolisz plotki z przyjaciółkami od romantycznego wieczoru z ukochanym? Zastanów się, czy aby nie niszczysz związku, nad którym można by jeszcze popracować.

Sprawdź, jakie błędy w związku kobiety popełniają najczęściej. I jeśli zależy Ci na partnerze - unikaj ich!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:21

Nasze propozycje