Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska kompletuje wyprawkę dla dziecka! Czy kolory bucików z... Następny artykuł: Córka Natalii Kukulskiej śpiewa lepiej niż mama? W sieci pojawił się j...

Mężczyźni TO uwielbiają! Po takim wstępie, on nigdy już nie zapomni seksu z tobą...

Kobieta,
,
, tagi: seks, związek
Jest wiele sposobów na budowanie napięcia seksualnego. Sprawdź, czym jest uwielbiany przez mężczyzn petting i jak go uprawiać!

Ta forma dawania sobie przyjemności pełni bardzo ważną rolę nie tylko w budowaniu napięcia pomiędzy partnerami, ale również zaufania. Dzięki pettingowi poznajecie swoje ciała i możecie zbudować niesamowitą więź, aż wreszcie osiągnąć fantastyczny orgazm bez ryzyka zajścia w ciążę. Jak to możliwe?

Petting od ang. pet (pieścić) jest świetną alternatywą dla stosunku płciowego i polega na wzajemnym dawaniu sobie przyjemności za pomocą dotyku. Takie pieszczoty stanowią też wspaniałą formę gry wstępnej i potrafią dostarczyć nawet większych doznań niż sama penetracja. Dzieje się tak ponieważ ten rodzaj seksu zakłada różnego rodzaju sposoby pobudzania stref erogennych partnera i stale utrzymuje go w napięciu i oczekiwaniu na dalszy rozwój sytuacji. Dodatkowo petting pozwala odkrywać najczulsze miejsca na ciele partnera, o których wcześniej nawet nie mieliście pojęcia.

Przeczytaj także: Każdy facet marzy o tym w łóżku… 

Petting - jak zacząć?

Petting to bardzo powolne i subtelne akty seksualne, które mają swój początek, gdy jesteście jeszcze w ubraniu. Na wstępie nie musicie od razu dotykać swoich miejsc intymnych, lecz delikatnie pieścić szyję i kark partnera, zrobić mu delikatny masaż, by następnie wraz z pozbywaniem się kolejnych części garderoby stymulować wrażliwsze partie jego ciała. Możecie zacząć od lekkiego głaskania dłonią, ocierania się o partnera, lub ledwo wyczuwalnego drapania na przykład wewnętrznej części przedramienia, czy linii kręgosłupa. Faceci to uwielbiają! Następnie warto dodać namiętne pocałunki, a także szczypanie skóry mężczyzny ustami. Jeśli twój partner lubi mocniejsze wrażenia postaw również na delikatne kąsanie, a nawet soczyste klapsy.

Przeczytaj także: Jak całować mężczyznę, żeby nigdy cię nie zapomniał?

W naszej galerii znajdziesz najpopularniejsze formy pettingu, które dają największą przyjemność. 

Zdjęcia: iStock

Jeżeli chcesz się czuć komfortowo podczas seksu, użyj tych żeli do higieny intymnej:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 17:48

Nasze propozycje