Poprzedni artykuł: Dzieci Anny Przybylskiej u... Kuby Wojewódzkiego! Chłopcy są bardzo po... Następny artykuł: Co kobiety najczęściej wynoszą z hotelowego pokoju? Nie tylko żel pod...

5 rzeczy, które zawsze powinnaś mieć w torebce (szczególnie wiosną:)

Kobieta,
,
, tagi: hortex, torebka damska
Lubicie czuć się pięknie i niezależnie? Sprawdźcie, czego nie powinno brakować w waszej torebce na co dzień. Przedstawiamy rzeczy, które zmieścicie nawet w tej o niewielkich wymiarach:)

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc budzimy się do życia! Wraz z pojawieniem się dłuższych dni, chętnie zamieniamy herbatę pod kocem i oglądanie filmu na spacer i spotkania ze znajomymi, albo po prostu spacery i wycieczki. 

Aby w pełni korzystać z tych chwil, warto zawsze mieć przy sobie rzeczy, które uratują nas w sytuacji awaryjnej, kiedy np. chcemy zwrócić czyjąś uwagę, odświeżyć swój wygląd, a także... naładować telefon. Zastanawiacie się, co zatem spakować do torebki, która nie ma zbyt dużych gabarytów? Mamy dla was podpowiedzi. Nie skupiłyśmy się jedynie na kosmetykach:)

Te z was, które narzekają na brak czasu wolnego, także powinny na nie zwrócić uwagę, ponieważ mogą one uratować także niejeden pracowity dzień. 

Foto: Instagram

Polecany film

Zadanie konkursowe - konkurs Hortex - Elżbieta Żołek


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 maja 2017, 05:41

Nasze propozycje