Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Wiemy, w jakich kreacjach Miss Polski wystąpi podczas finału Miss Inte... Następny artykuł: Zakrywasz swój trądzik? Ta dziewczyna podbiła Instagram, bo... pokazał...

Czy Doda naprawdę pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak? Znamy wyrok sądu!

Kobieta,
,
, tagi: Doda, Agnieszka Woźniak-Starak
Pamiętacie jeszcze "słynną" bójkę Dody i Agnieszki Woźniak-Starak sprzed ponad dwóch lat? Piosenkarka odwołała się od wyroku i... właśnie wygrała sprawę.

Przypomnijmy, że chodziło o bójkę, do której doszło między obiema gwiazdami w jednym z chorzowskich klubów podczas gali „Niegrzeczni 2014” w lutym 2014 roku. 

Po całym zdarzeniu żona producenta filmowego zapowiedziała, że swoich praw będzie dochodzić na drodze sądowej i… słowa dotrzymała. Z pomocą prawników oskarżyła wokalistę o pobicie. Pod koniec grudnia 2014 roku odbyła się pierwsza rozprawa. Przez kolejne miesiące zarówno Agnieszka Woźniak-Starak, jak i Doda, tłumaczyły się ze swojego zachowania.

Pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł w marcu 2016 roku. Podczas rozprawy udowodniono Dodzie naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Woźniak-Starak. Sąd skazał ją na pół roku ograniczenia wolności oraz prace społeczne. Wokalistka wraz z adwokatem złożyła jednak apelację.

Jest wyrok w sprawie Doda - Szulim!

Jak podaje „Twoje Imperium” głośna sprawa pobicia została właśnie umorzona przez Warszawski Sąd Apelacyjny. Tym samym sąd uchylił wyrok, który zapadł w marcu 2016 roku. Dodzie udowodniono jedyne spryskanie Agnieszki Woźniak-Starak wodą z... plastikowego pistoletu.

A za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi - komentuje rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautma.

Może się jednak okazać, że to nie koniec sprawy. Prawnik żony producenta filmowego nie wyklucza kasacji. Oznajmił, że on i jego klientka są zdziwieni tym, jaki wyrok usłyszeli.

Myślicie, że sprawa wróci na wokandę?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Doda o byciu aktorką


An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2017, 09:19

Nasze propozycje