Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Wiemy, w jakich kreacjach Miss Polski wystąpi podczas finału Miss Inte... Następny artykuł: Zakrywasz swój trądzik? Ta dziewczyna podbiła Instagram, bo... pokazał...

Czy Doda naprawdę pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak? Znamy wyrok sądu!

Kobieta,
,
, tagi: Doda, Agnieszka Woźniak-Starak
Pamiętacie jeszcze "słynną" bójkę Dody i Agnieszki Woźniak-Starak sprzed ponad dwóch lat? Piosenkarka odwołała się od wyroku i... właśnie wygrała sprawę.

Przypomnijmy, że chodziło o bójkę, do której doszło między obiema gwiazdami w jednym z chorzowskich klubów podczas gali „Niegrzeczni 2014” w lutym 2014 roku. 

Po całym zdarzeniu żona producenta filmowego zapowiedziała, że swoich praw będzie dochodzić na drodze sądowej i… słowa dotrzymała. Z pomocą prawników oskarżyła wokalistę o pobicie. Pod koniec grudnia 2014 roku odbyła się pierwsza rozprawa. Przez kolejne miesiące zarówno Agnieszka Woźniak-Starak, jak i Doda, tłumaczyły się ze swojego zachowania.

Pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł w marcu 2016 roku. Podczas rozprawy udowodniono Dodzie naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Woźniak-Starak. Sąd skazał ją na pół roku ograniczenia wolności oraz prace społeczne. Wokalistka wraz z adwokatem złożyła jednak apelację.

Jest wyrok w sprawie Doda - Szulim!

Jak podaje „Twoje Imperium” głośna sprawa pobicia została właśnie umorzona przez Warszawski Sąd Apelacyjny. Tym samym sąd uchylił wyrok, który zapadł w marcu 2016 roku. Dodzie udowodniono jedyne spryskanie Agnieszki Woźniak-Starak wodą z... plastikowego pistoletu.

A za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi - komentuje rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautma.

Może się jednak okazać, że to nie koniec sprawy. Prawnik żony producenta filmowego nie wyklucza kasacji. Oznajmił, że on i jego klientka są zdziwieni tym, jaki wyrok usłyszeli.

Myślicie, że sprawa wróci na wokandę?

zdjęcia: ONS

Zobacz także

Polecany film

Doda

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 października 2016, 14:51