Poprzedni artykuł: Nie umiesz badać piersi? Wiemy, gdzie i to bez kolejki możesz to zrobi... Następny artykuł: Gdzie wybrać się na romantyczne Walentynki? My już wiemy - Pałac Żelec...

5 niezawodnych sygnałów, że jemu chodzi tylko o seks

Nie, nie chcemy cię straszyć, że wszystkim mężczyznom zawsze chodzi tylko o seks. Ale niektóre znajomości, które ty uważasz za miłość na całe życie, on traktuje zdecydowanie mniej poważnie. Jak sprawdzić, o co naprawdę mu chodzi?

Kobietom trudno czasami zrozumieć mężczyzn. I vice versa. Cóż, historia namiętności bywa komedią omyłek. Podczas gdy dziewczynie wydaje się, że spotkała tego jedynego i że będą razem na zawsze, on woli myśleć, że umawiają się bez zobowiązań. Wielu mężczyzn korzysta z tego nieporozumienia, żeby uciekać od stalych związków. 

Często zdarza się tak, że dopóki nie powiesz facetowi, z którym się spotykasz, że to coś więcej niż gorący romans, on będzie tkwił w wygodnym przekonaniu, że spotykacie się na przygodny seks,. Więcej, będzie miał poczucie, że nie przeszkadza ci, że umawia się z innymi. A łatwo to poznać - poznaj 5 sygnałów, że on cię zdradza. 

Zanim otworzysz serce przed mężczyzną, z którym sypiasz, sprawdź, jakie są jego intencje.

Jeśli chodzi mu tylko o seks i w jego planach nie ma poważnego związku, zobaczysz to po kilku łatwych do rozszyfrowania zachowaniach.

Zobacz, na jakie sygnały warto zwrocić uwagę.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:24

Nasze propozycje