Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Męczy Cię PMS? Znamy skuteczny sposób na złagodzenie objawów. Jest dzi... Następny artykuł: Natalia Przybysz w osobistym wywiadzie przyznała się do aborcji. Dlacz...

Czy to jest już miłość, czy tylko seks? Sprawdź, czy naprawdę chcesz z nim być!

Kobieta,
Chcesz się z nim kochać bez przerwy. Gorzej z rozmową, bo nic was nie łączy. Myślisz, że twój kochanek stanie się twoim chłopakiem, czy nastawiasz się wyłącznie na dobrą zabawę? Jak oddzielić zakochanie od żądzy?

Masz w nosie to, że różnicie się poglądami

Jesteś buddystką, a on spowiada się co najmniej raz w miesiącu? Głosujesz na partię X, a on nazywa jej posłów „złodziejami”? Jesteś racjonalistką, a on z zapamiętaniem czyta Dänikena? Rozbieżne poglądy utrudniają, a może nawet uniemożliwiają, wspólne życie. Ale nie przeszkadzają przeżywać wielokrotnych orgazmów. Dlatego jeśli przed i po kłócicie się o wszystko, począwszy o politykę, a skończywszy na planach na przyszłość, ale w łóżku czujesz się jak kochanka boga, wiedz, że łączy cię z tym „bogiem” namiętność, a nie miłość.

Wszystko ci się w nim podoba

Cóż, to podejrzane. Przecież to się nie zdarza! Nigdy bezapelacyjnie nie akceptujesz drugiego człowieka ze wszystkimi jego wadami. A jeśli nie tylko nie przeszkadza ci, a nawet nie zauważasz, że jego za długa broda upodabnia go do wikinga, w irytujący sposób wzdycha i zupełnie nie potrafi gotować, to znak, że nie chcesz z nim budować długotrwałego związku. Bo gdy faza fascynacji, a więc także dzikiej żądzy minie, powinniście być gotowi do pracy nad związkiem. A jeśli nie dostrzegasz żadnego pola do doskonalenia się, relacja będzie mało rozwojowa.

Nic o nim nie wiesz

Oprócz tego, że jest naprawdę… duży, a w chwili orgazmu jego klata tak pięknie faluje. I wcale nie chcesz się dowiedzieć, bo wystarczą ci jego sprawne dłonie, język i… Nie potrafisz przestać o nich myśleć nawet przy biurku w pracy. W miłości chcesz wiedzieć o swoim partnerze wszystko – od przezwisk z podwórka po plan pięcioletni. Gdy chodzi tylko o seks, cóż, wtedy on jest dla ciebie tylko sprawnym ciałem.

Nie mówisz nic o sobie

Bo po co? Przecież nie planujecie wspólnej przyszłości. Co go obchodzi, że chcesz nazwać córkę Zosia, marzysz o mieszkaniu w Nowym Jorku, a twoja przyjaciółka właśnie bierze ślub. Rozmawiając, tylko tracicie cenny czas, który moglibyście spędzić w łóżku. A gdy na chwilę przerywacie igraszki, panuje skrępowana cisza.

Chcesz to z nim robić wszędzie i zawsze

W barze zamiast pić drinka, obściskujecie się w toalecie. Na imprezie tańczycie tak ostro, że rumienią się nawet najbardziej wyzwoleni znajomi. W pracy piszecie do siebie smsy o tym, co będziecie robić w nocy, a gdy tylko przekraczacie próg mieszkania, zdzieracie z siebie ubrania. Tak jest na początku każdego związku. Ale jeśli po kilku miesiącach od spacerów po parku wciąż wolicie odtwarzać scenariusze z filmów dla dorosłych, zastanów się, czy nie łączy was tylko żądza. I wiesz, co? Nie ma w tym nic złego!

zdjęcia: Fotolia

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2017, 06:35

Nasze propozycje