Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Ch...owa Pani Domu pokazuje życie takim, jakie jest. Bez filtrów. WYWI... Następny artykuł: 5 pytań, które wstydzisz się zadać u ginekologa

Czy zgodzisz się na zdradę? Sprawdźcie, kto nie ma z tym problemu

Kobieta, , tagi: zdrada małżeńska
Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której Wasz partner zgadza się, abyście sypiały z innym mężczyzną? Okazuje się, że takowych nie brakuje.

Często mówi się, że zdrada jest równoznaczna z zakończeniem związku, jednak nie dla wszystkich. Okazuje się bowiem, że kiedy zaczynają się problemy z życiem erotycznym, zarówno panowie, jak i panie są w stanie pozwolić swojej drugiej połówce na zdradę. Mówią o tym badania.

Firma OnePulse wzięła pod lupę grupę 1000 Brytyjczyków w przedziale wiekowym 16-65 lat. Zapytano ich oczywiście o to, czy pozwoliliby swojemu partnerowi/ partnerce na zdradę.

Zobaczcie także:  Dlaczego ludzie w szczęśliwych związkach zdradzają? 

Okazało się, że 18% badanych bez problemu zgodziłoby się na jawny romans. Jednak dużo bardziej zaskakujący jest fakt, że aż 7% z nich wręcz by zachęcało swoją drugą połówkę do takiego kroku. Zapewne zastanawiacie się, jak to możliwe. Czynnikiem determinującym taką decyzję byłoby niesatysfakcjonujące życie erotyczne w związku.

Jak sytuacja wygląda z drugiej strony? Ile osób po pozwoleniu partnera skorzystałoby z okazji do zdrady? Otóż aż 21% badanych przyznaje, że skorzystałoby z takiego przyzwolenia. 

Pojawia się więc pytanie, czy życie erotyczne staje się ważniejsze od miłości i wierności? Co o tym sądzicie? Może warto najpierw spróbować urozmaicić współżycie drobnymi eksperymentami? 

Zobaczcie także:  Jak osiągnąć orgazm? Porady forumowiczek Wizaz.pl

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2017, 09:47

Nasze propozycje